Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wyglądają ceny lubelskich detektywów?

02-02-2017, 07:49 AM
Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z detektywem od strony zlecającego. Właściwie to i z drugiej strony też nie miałem z nimi styczności. Niebawem będę musiał z takiej usługi skorzystać, tylko nie wiem ile to kosztuje. Sprawa jest dość delikatna, bo wymaga długotrwałego śledzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 08:53 AM
Z reguły ceny detektywów są ustalane na podstawie kilku czynników. Jednym z nich na pewno jest czas świadczenia usługi. Jeśli kogoś trzeba śledzieć dwie godzinny dziennie to nie powinno być tak źle, ale jeśli oczekujesz obserwacji przez całą dobę i to jeszcze w kilku miejscach, to sam rozumiesz, że taka usługa zawsze będzie wyliczana indywidualnie Smile))
02-02-2017, 10:51 AM
Spodziewam się, ale pewnie są jakieś stawki za roboczogodzinę czy jakoś tak...
02-02-2017, 01:00 PM
To tylko pozory, jak ktoś taki cennik wstawia bez analizy samej pracy. Ja znam firmę Monos24, której pracownicy zawsze zbierają szereg informacji od klienta, i sprawdzaja mozliwości działania, współpracy, obserwacji czy dzialań alternatywnych. Dopiero na tej podstawie wyceniają swoją usługę.
02-02-2017, 03:42 PM
To całkiem racjnalne podejscie do tego zawodu, który nie ma sztywnych ram czasowych. Praca może zakończyć sie po godzinie, a może ciągnąć się tygodniami, jak było z moim mężem, którego w końcu na zdarzei przyłapali. Przez jakis czas próbował się z tym powstrzymywac, ale mu się nie udało Smile))
02-02-2017, 06:26 PM
Jeśli ktoś wynajmuje do swoich obserwacji Monos24 to może liczyc na to czego oczekuje. Ceny detektywów w Lublinie, tych pracujących we wspomnianej firmie są na tyle interesujące, że i klienci z innych regionów zlecają profesjonalne usługi detektywistyczne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS