Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi?

09-21-2017, 03:46 AM
Próbowałem już wielu metod, chodziłem do róznych lekarzy nawet psychologów ale nie moge sobie poradzić z problemem dotyczącym rozmiaru penisa. Wszystkie metody na wydłużenie nie przyniosły żadnych rezultatów. Bardzo negatywnie to wpływa na moje relacje z kobietami, nie mam pewności siebie i czuję że mam wiele barier. Pomożecie mi jakoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-21-2017, 05:43 AM
Nie wiem jak dłuższy penis ma przełożyć się na pewność siebie. Wydaje się że masz problem na podłoży psychicznym a fizjologia to tylko wymówka. Poszukaj pomcy u trenerów osobistych.
09-21-2017, 06:37 AM
Miałem bardzo podobnie, też przez długi czas zastanawiałem się jak zwiekszyc rozmiar penisa bo przez to że się wstydziłem nie mogłem rozpocząć żadnego zwiazku. Sporo grzebałem w necie, czytałem rózne ksiazki wmawiające mi ze wszystko jest w porządku ale problem pozostawał i dawał o sobie znać co chwila. Dużo dał mi ten środek - http://penilarge.eu/jak-zwiekszyc-rozmia...e-sposoby/ bo w krótkim czasie problem zniknął zupełnie. Nie długo trzeba było czekać na większą pewnośc siebie i poprawę samopoczucia.
09-21-2017, 09:03 AM
U mnie było tak że nie dostrzegałem żadnego problemu, uważałem że wszystko jest w porządku do czasu aż poszedłem na suanę. Nie to że jestem podglądaczem ale siłą rzeczy coś tam widać przez co popadłem w kompleksy. Ciągnie się to za mną już kilka lat i szczerze przyznam że boję się cokolwiek z tym zrobić.
09-21-2017, 11:43 AM
Nie ma się czego bać, trzeba działać bo z każdym dniem stan psychiczny bedzie sie tylko pogarszał. W końcu wpadniesz w taką pułapkę z której już nie da się łatwo wyjść.
09-21-2017, 02:15 PM
Ja to wszystko wiem ale nie mogę się przełamać żeby coś z tym zrobić. Mam wrażenie że nawet jak zamówiłbym ten lek to nie miałbym odwagi żeby zacząć kuracje.
09-21-2017, 04:53 PM
Nie trzeba tu żadnej odwagi.. preparat jest bezpieczny, nie powoduje skutków ubocznych, nic tylko stosować i oczekiwać rezultatów. Jakby nie było na szali jest Twoje szczescie wiec warto zdobyć się na odwagę i zrobić dla siebie coś dobrego.
09-21-2017, 05:39 PM
Potrafisz przemówić do rozsądku.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS