Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka dobra firma oferuje czyszczenie kanap w Poznaniu?

02-02-2017, 11:47 AM
Z racji tego, że moja zona wpadla na genialny pomysl czyszczenia wszystkiego. To potrzebuje ogarnąć firme, która oferuje czyszczenie kanap w Poznaniu? ktoś pomoże?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2017, 01:16 PM
A próbowałeś już soda? Bo to jest dobre na zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju.
02-02-2017, 02:45 PM
Ja korzystałam np. z takiej firmy http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-kanap/ i co jak co ale u mnie kanapa nagle odzyskała dawny kolor też zapach jest duzo lepszy bo nie czuc plamami. To jest ekologiczna pralnia parowa no wiec naprawde zdrowy sposób żeby pozbyc się zanieczyszczen. A teraz popularne stalo się czyszczenie kanapy Poznań to jedno z tych miast gdzie firmę znajdzie się bez najmniejszego problemu.
02-02-2017, 04:00 PM
Przy wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniach tez trzeba uważać na to z jakich detergentow czy w srodkow korzysta bo można niechcący uszkodzić material i to wtedy może się okazac duzy problem bo może być potrzebna np. wymiana calej tapicerki.
02-02-2017, 05:03 PM
u mnie w domu to niestety nietypowo ale bardziej facet dba o czystość. ja tylko ogarniam co i kiedy Tongue
02-02-2017, 05:23 PM
Ta firma o ktorej pisalam tam wyzejto dziala głownie w Poznaniu oni dojadą no i zrobią co trzeba a poza tym zajmuja się tez myciem tapicerek czy czyszczeniem dywanów zalezy kto co potrzebuje z tego czyszczenia bo parą to można naprawde wiele rzeczy wyczyścić.
02-02-2017, 05:45 PM
kiedy ja organizowałam sobie czyszczenie kanapy w Poznaniu to nie wiedziałam nic o myjni parowej a szkoda bo mogłam skorzystac … a ja jestem taka pro zielona pro ekologia pro green ale kolejnym razem już wiedziec będę Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS