Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka jest dobra maść na stawy?

07-19-2016, 07:10 AM
Moja mama ostatnio dosc mocno upadła no i jakos nadal jej to nie przechodzi. Jaka jest dobra maść na stawy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2016, 09:13 AM
Oczywiście ze możesz wcierać maści przeciwbólowe i przeciwzapalne bo to jakieś rozwiązanie jest zobacz np. tu co ma w składzie Voltaren https://www.aptekagemini.pl/voltaren-max-zel-100g.html no i jak się go stosuje. Oczywiście nie może to i tak zastąpić wizyty u lekarza jeśli będzie stan się pogarszala. Ale maść przeciwbólowa Voltaren kiedys się u mnie sprawdziła.
07-19-2016, 11:45 AM
Dzisiaj to jest bardzo wiele preparatów przeciwbólowych też są plastry przeciwbólowe raz chłodzące raz rozgrzewające. No ja coś takiego sobie naklejałem na plecy ;P Ale to akurat zmora kierowców Tongue za dużo siedzenia potem tak się kończy.
07-19-2016, 02:29 PM
W tej samej aptece masz tez info o syropie do kaszlu https://www.aptekagemini.pl/herbapect-sy...-150g.html to jest akurat syrop na kaszel suchy i mokry, ale akurat bez cukru. Możesz sobie na stronce zobaczyc jakie zioła ma w składzie. No ale przy odkrztuszaniu może być pomocny. Jest wiele aptek gdzie możesz sprawdzić dawkowanie chociażby apteka Gemini gdzie masz dokładne składy nawet nutrikosmetyków i dermokosmetyków dedykowanych skorze wrażliwej.
07-19-2016, 03:57 PM
Zyjemy w takich czasach kiedy naprawde jest wiele tez roznych tabletek od kaszlu kro elementów w tabletkach że wydawałoby się ze leczenie chorób powinno być całkowicie proste. Ale jednak czasami lekarze rozkładają rece. Dość dziwne.
07-19-2016, 06:41 PM
O zdrowie trzeba systematycznie dbać no i tak jak lekarze mówią, że nie tylko łykać suplementy diety bo to jest dodatek a nie podstawa zdrowia ; )
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS