Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka szlifierka?

06-06-2016, 10:41 AM
Jaka szlifierka?
Cześć Wam. Ostatnio się zastanawiam.. jaką szlifierkę kupić? Mam w domu szlifierki pneumatyczne, ale zastanawiam się, czy nie kupić jakieś inne, bardziej pod konkretne zadania. Ktoś może się wypowiedzieć na tym forum na ten temat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 12:58 PM
Jaka szlifierka?
A co tu dużo gadać? Jak potrzebujesz inne szlifierki to kup i po kłopocie. Ja mam zestaw szlifierek kątowych w domu i nie narzekam na nie. Zdecydowanie dobrze mi służą i nie mam z nimi żadnych problemów, a uwierz, że sporo na nich pracowałem. Także mam nadzieję, że to Ci w jakimś stopniu pomogło.
06-06-2016, 03:46 PM
Jaka szlifierka?
Ja mam szlifierkę obrotową i mogę z całą pewnością ją polecić każdemu. Nie wiem w sumie jednak jaki jest cel tego tematu Tongue Bo jak coś potrzebujesz to to kup.. chyba, że pytasz może konkretnie po co Ci jakiś określony typ szlifierek itp.? bo nie rozumiem?
06-06-2016, 05:17 PM
Jaka szlifierka?
A ja się kompletnie nie znam na technicznych sprawach, heh.. trochę mnie to boli, ale nikt nawet nie miał mnie o tym nauczyć, bo ojca całe życie nie ma i tak jakoś wyszło, że mało wiem o technicznych sprawach.
06-06-2016, 06:41 PM
Jaka szlifierka?
Mnie takie coś uczył mój wujek. Podobnie jak u Ciebie, ojca nigdy nie było i to wujek często mi go zastępował. Musze przyznać, że dopiero jak to piszę to sobie uświadamiam jak zawsze mi pomagał. Może trochę sentymentalnie to wszystko wyszło, ale nieważne, już nic więcej nie piszę w końcu to o szlifierkach temat.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS