Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki przewoźnik do Drezna?

01-12-2017, 04:30 AM
Witam! Witajcie! Zamierzam jechać do Niemiec na dłuższy pobyt. Rozważam teraz takie różne opcje dojazdu do tego kraju i nie mogę znaleźć tego, co by mi najbardziej odpowiadało. Może Wy tutaj znacie coś ciekawego i możecie powiedzieć dokąd się wybrać? Jak to wszystko załatwiać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2017, 06:35 AM
Na szczęście do Niemiec moża się dosyć łatwo dostać. Jeszcze powiedz najlepiej gdzie mieszkasz to wtedy będzie o wiele łatwiej znaleźć odpowiedniego przewoźnika. Wiesz inaczej się jednak szuka jak mieszkasz na Mazurach i inaczej jak na Śląśku Tongue
01-12-2017, 09:16 AM
Tak się składa, że akurat mieszkam w Zachodniopomorskiem i niby do tych Niemiec to my mamy najbliżej, ale znaleźć tu jakiś dobry transport to jednak jest spory problem. Może rzeczywiście źle szukam, ale ten bus do Drezna bardzo by mi się przydał. Może Wam się uda coś zanelźć
01-12-2017, 11:21 AM
Wiesz co jak chodzi o zachodniopomorskie okolice to Ja ci polecam zajrzeć na strone http://domibus.pl/busy-do-niemiec-zachodniopomorskie/ Ja właśnie takim busem się dostałam do Niemiec, a tak się składa, że też właśnie mieszkam w tym województwie najbliżej Niemiec Big Grin Mam nadzieję, że tutaj właśnie będzie Cię ta oferta satysfakcjonować
01-12-2017, 02:09 PM
Ja też właśnie chciałem powiedzieć o domibus.pl bo tak mi się wydawalo, że oni właśnie robią świetną robotę jeśli chodzi o dojazdy do Niemiec. Koleżanka mnie uprzedziła. Ale to dobra wiadomość dla kolegi pytającego, bo przynajmniej wie, że mu kika osób może polecić to samo miejsce Smile
01-12-2017, 04:21 PM
A to racja rzeczwiście. Jak ię zgadzacie co do tego, że warto w takiej danej firmie załatwiać sobie tranpsport to może rzeczywiście warto. Gorzej jakbyście się nie zgadzali, wtedy bym był w proszku i bym nie wiedział, co robić w takiej sytuacji
01-12-2017, 05:53 PM
No korzystaj. Zwłaszcza że chcesz jechać do Drezna to Cię tam bez problemu dowiozą i sobie zobaczysz, że warto korzystać z takich opcji Wink Lepiej po prostu nie trafisz na nic innego
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS