Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki typ schodów zajmuje najmniej miejsca?

05-10-2016, 04:40 PM
Wybudowałem niewielki domek letniskowy który głównie jest przeznaczony dla żony żeby mogła w spokoju pisać. Nie jest to duży budynek wiec wszystko musiało być dobrze przemyslane i rozplanowane, częśc elementów musiała być robiona specjalnie na zamówienie jak na przykład schody, ale niestety pojawiły się kłopoty z wykonawcą który zrezygnował. Domek ma być prezentem dla żony, bardzo bym chcial zeby byl gotowy jak najszybciej, więc potrzebuję bardzo szybko informacji odnośnie typów schodów które zajmują najmniej miejsca. Mogą to być schody kręcone, ale jeśli istnieją jeszcze jakieś możliwości to będę bardzo wdzięczny za ich opisanie. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2016, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-13-2016 09:31 PM przez outlet.)
Jak ja bym chciała żeby mi mąż zrobił taki romantyczny prezent Smile. Musisz szukać schodów krętych, ażurowych albo schodów na konstrukcji. Te ostatnie są bardzo ciekawe bo stopnie jak i poręcze (chromsystem.pl/) wykorzystują ściany, filary itd, są po prostu po nich puszczone prostszym językiem. Fajne w nich jest to że można je z łatwością dopasować do wielu róznych motywów wystroju bo mało ingerują w otoczenie. Musiałbyś jednak skontaktować się z jakimś profesjonalnym sklepem który zajmuje się takimi rzeczami i zamontował by schody w Twoim domku.
05-10-2016, 07:19 PM
Dzięki za wskazówki, teraz własnie pozostaje tylko znaleźc firmę która zajęłaby się sprzedażą i montażem. Mieszkam koło Krakowa, czy ktoś zna może jakąś dobrą firmę z tych okolic? Będę wdzięczny za polecenie.
05-10-2016, 07:28 PM
Polecam Chrom System który od lat działa w województwie Małopolskim, ale chyba realizują też zamówienia ogólnopolski i zagraniczne. Robią bardzo solidne i świetnie komponujące się z otoczeniem schody. Na użyte materiały też nie mogę powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS