Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie atrakcje na ventach

09-01-2016, 01:14 PM
Kilka razy miałam już okazję być na dużych eventach firmowych, których budżet na pewno nie był niski. To wręcz imprezy zrobione z dużych rozmachem z pysznym jedzeniem i występami gwiazd. Chciałam Was zapytać, jakie pozycje z takich eventów najbardziej zapamiętujecie. U mnie w pamięci został występ Maryli Rodowicz, która była fenomenalna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 02:33 PM
Jest trochę tych rzeczy w pamięci. Tak na marginesie to duże nazwiska pojawiają się nie tylko na dużych spotkaniach, ale również na tych bardziej kameralnych. Pamiętam, że dla kilkunastu osób występował jeden z dużych polskich kabaretów. Ilość publiki jest tutaj pojęciem mniej ważnym. Liczy się możliwość uczestniczenia w tej czy innej imprezie.
09-01-2016, 04:31 PM
Duże nazwiska są w stanie załatwić tylko najlepsze agencje eventowe Warszawa jest w tym planie na pierwszym miejscu, a to dlatego, że gwiazdy często w Warszawie stacjonują, a wypad na cztery czy pięć godzina na występ to zupełnie co innego, jak wyjazd w Bieszczady na co najmniej kilka dni.
09-01-2016, 06:44 PM
No coś w tym jest, ale i tak znane osoby chętnie występują w różnych miejscach.
09-01-2016, 09:04 PM
Teraz to moda na kabarety nastała. Występ konkretnego artysty muzycznego nie zawsze trafia w gusta ludzi, a kabaret i smiech to lubią chyba wszyscy. Acha, no i ostatnio też fajne zabawy dołączyły do repertuary takich imprez, jak pokazy barmańskie z degustacją, czy pokazdy kulinarne.
09-01-2016, 09:22 PM
U mnie z tego co pamiętam to chyba zespół Enej był największą gwiazdą. Jestem jednak zdania, że impreza dobrze się ułoży w każdym miejscu, jeśli zadba o to profesjonalista. Zorganizowanie imprezy firmowej w Warszawie czy innym mieście odbywa się według tych samych kryteriów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS