Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie gadżety reklamowe warto kupować?

07-21-2016, 12:10 PM
Co prawda firma działa już kilka lat, ale ostatnio wpadłem na pomysł, żeby dokupić gadzetów reklamowych. Głównie schodzą kalendarze i długopisy, ale myślałem żeby kupic też jakieś inne gadżety. Jakie gadzety reklamowe wg was warto kupować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2016, 12:31 PM
Na pewno rożnorodne, bo przecież każdy klient jest inny. Dlatego ja zawsze mam zestaw długopisów, koszulek i kubków. Zależy, co twoi klienci lubią. U mnie najwięcej o dziwo schodzi kubków. Firma, z którą współpracujemy, łądnie je robi i nie ukrywam, ze są estetyczne. A jeśli nie kubki, to może zamów polary reklamowe? Przed zakupem jednak polarów reklamowych opracuj własny projekt. A potem niech ci to zrobią. Fajnie, żeby też jakość tych polarów była dobra, bo jak się rozleci po dwóch praniach to po twojej reklamie.
07-21-2016, 12:42 PM
Kiedyś, gdy sama miałam firmę, na początku nie kupowałam gadżetów. Z braku kasy na rozkręcenie biznesu, ale potem ludzie zaczęli pytac o to i musiałam. Jest ogromny wybór gadzetów. Możesz kupić np. pendrivy, dla mnie są ok., bo teraz każdy wszędzie gdzieś te pliki przenosi. Pomyśl też nad dobrymi słodyczami reklamowymi jeśli chcesz podreperować wizerunek firmy. Dla mnie gadżet to mały drobiazg, który cieszy, a nawet jak kupisz firmowe cukierki, to fortuny nie wydasz, ale jednak w pamięc możesz już zapaść.
07-21-2016, 03:07 PM
Dla mnie korzystanie z gadżetów promocyjnych to taka podstawa. Nie musi być ich od razu dużo, ale żeby były sensowne. Wg mnie lepiej kupić mniej a dobrze. Gadżety promocyjne to utrwalanie wizerunku, ale nie tylko. To po prostu miły gest w kierunku klienta lub potencjalnego klienta. A wszyscy lubią prezenty, więc warto to robić.
07-21-2016, 04:33 PM
Dla mnie też to miły gest i sam na tym się łapię, że w niejednym sklepie rozglądałem się za drobiazgami przy zakupach. Nie musi to być coś wymyślnego, ale jednak efekt daje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS