Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakiej marki rolety polecacie?

07-08-2016, 01:34 PM
Jak przejrzałem ofertę na rynku jeśli chodzi o rolety okienne, takie wewnętrzne, to dosłownie zgłupiałem. Nie dość, że jest masa marek to jeszcze różnica w cenach jest tak duża, że sam nie wiem co wybrać. Może jesteście w stanie polecić jakąś konkretną markę, w sensie co warto kupić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 02:42 PM
ja zawsze kieruję się tym, że nie kupuję tego co jest najtańsze bo to się po prostu nigdy nie opłaca. Wybierz średnią półkę cenową i pewnie będziesz zadowolony.
07-08-2016, 04:54 PM
jeśli podobają Ci się rolety plisowane to polecam zajrzeć tutaj plisso.pl/ bo sklep nie dość, że ma mnóstwo rolet to jeszcze wszystkie bardzo dobrej jakości. Na zwykłych roletach się nie znam, zawsze kupowałam właśnie takie plisowane i bardzo je sobie chwalę.
07-08-2016, 05:31 PM
heh, szczerze to nie iedziałem nawet, że takie istnieją, ale dzięki za podpowiedź, zawsze to jakiś trop, muszę się temu przyjrzeć dokładniej.
07-08-2016, 07:11 PM
Warto sobie kupić takie roletki i pomijam już tutaj kwestie estetyczne, ale one po prostu są dużo wygodniejsze w użyciu. Nie ma tej paskudnej kasety, okno można zasłaniać na różne sposoby, nic nie trzeba smarować, naprawdę fajna sprawa.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS