Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kłopotliwy problem z potliwością

08-18-2016, 04:45 AM
Witam wszystkich. Piszę do Was o poradę… Cierpię z powodu ogromnej potliwości, z którą szczerze mówiąc nie wiem już jak walczyć. To nie jest kwestia już nawet pocenia się pod pachami, dłoni, czy stóp, a dosłownie całego ciała. Przekłada się to neistety mocno na moją pewnośc siebie, przez co mam także problem natury łóżkowej… To z kolei odbija się na moim związku. Poradzicie coś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-18-2016, 07:02 AM
Może powinieneś się wybrać do endokrynologa? Wiem, że potliwośc bierze się często z problemów z hormonami.
08-18-2016, 09:59 AM
Koleżanka ma rację, że wizyta u lekarza byłaby niezbędna, ale jako doraźny środek warto stosować jakieś tabletki, czy żel. Wiem, że żel pod prysznic Medispirant w dobrej cenie można dostać, tylko trzeba trochę poszukać. A że jest skuteczny to wiem sam, bo też go używam.
08-18-2016, 12:01 PM
Ja też jeszcze poleciłabym jakieś kosmetyki przy tej potliwości, bo wiem, że nadmierna potliwość wiąże się też z otarciami i innymi. Kosmetyki Ziai są dobre. I na pewno o specjalnych kremach Ziaja w aptece wiecej będziesz mógł się dowiedzieć, który z nich byłby dla Ciebie odpowiedni.
08-18-2016, 12:31 PM
Ja z kolei z tym problemem, myslę najbardziej wstydliwym. Tj mam rozwiązanie dla Ciebie. Poczytaj sobie o skuteczności braveranu aptekaflora.pl/product/details/seks-i-antykoncepcja/libido/braveran-tabl-8-tabl.html . Ja go biorę z racji mojego wieku, bo to już nie te lata. Ale z jego pomocą udaje się odnieśc naprawdę dobre skutki Smile
08-18-2016, 03:16 PM
Wszystko fajnie pięknie, tylko jak tak czytam, to obawiam się, że zostawię majątek kupując kosmetyki, tabletki i to wszystki.
08-18-2016, 05:41 PM
Bez przesady Smile Spokojnie można znaleźć leki w dobrych cenach, tylko trzeba albo poszukać w mieście, albo po internecie. Nie ma co rąk załamywać zawczasu Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS