Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kamienie ozdobne dla bogatych klientów

05-30-2016, 07:43 AM
Prowadzę firmę w okolicach Poznania. Mam kilku klientów, którzy mają naprawdę grube portfele i chcą żeby załatwiła dla nich kamienie ozdobne do dekoracji domów, podjazdów i innych tego typu rzeczy. Zna ktoś taką firmę i może mi coś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2016, 08:49 AM
Może zainteresuje cię granit Poznań to miasto gdzie znajdziesz wiele firm z tej branży. Ja kiedyś zamawiałam u jednej takiej, ale niestety gdzies zgineły mi namiary. Jak tylko uda mi się odkopać maila z zamówieniem to na pewno dam znać.
05-30-2016, 10:07 AM
Zajmuję się wykończeniem wnętrz i projektowaniem kuchni pod wymiar. Ja zamawiałem kiedyś płyty marmurowe w Poznaniu, z tego co pamiętam to ofertę tej firmy znajdziesz na stronie uniquestone.pl. Mają tam jedne z najlepszych kamieni w tej okolicy.
05-30-2016, 01:06 PM
Widziałem kiedyś ofertę tej firmy, nawet miałem okazję porozmawiać z ludźmi którzy tam pracują. Prawda jest taka że przykładają dużą wagę do tego co tam robią więc są to wyroby na najwyższym poziomie.
05-30-2016, 03:53 PM
Warto czasem odpalić wyszukiwarkę i poszukać samemu czegoś w okolicy. Ja tak znalazłem wykonawcę na mój projekt więc nie jest to wcale takie trudne.
05-30-2016, 05:28 PM
Nie pytam na forum ponieważ nie umiem szukać, ale dlatego że zależy mi na czymś wyjątkowym. Gdybym szukała byle czego na pewno skorzystała bym z pierwszej lepszej strony na której widniały by kamienie. Jeżeli nie jesteś w stanie mi pomóc to może po prostu nie nabijaj postów.
05-30-2016, 06:53 PM
Dokładnie. W Poznaniu jest cała masa firm, która zajmuje się kamieniarstwem. Strona którą podaliście jest akurat bardzo dobra. Niestety nie zamawiałam tyle żeby powiedzieć więcej, ale czasem gdzieś na forach możesz znaleźć fajne recenzje takich rzeczy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS