Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kaucja za auto

06-03-2016, 07:46 AM
Kaucja za auto
Miałem kraksę drogową i muszę teraz wynająć auto zastępcze. Całość pójdzie z OC sprawcy, więc o koszty się nie martwię, ale z tego co wiem, to firmy, które auta wynajmują pobierają kaucję za wynajem auta, a ja takich pieniędzy nie ma i mieć nie mogę. Czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2016, 08:24 AM
Kaucja za auto
Tak to prawda, ale tylko w przypadku, jeśli wynajmujesz auto bez zdarzenia drogowego. Jeśli bierzesz samochód jako auto zastępcze, to takiego obowiązku nie ma, więc nie będziesz potrzebował duzych środków. No chyba, że zdecydujesz się na dołożenie do swojego auta jakiś dodatkowych elementów jak na przyjład nawigacja na Europe itd.
06-03-2016, 10:39 AM
Kaucja za auto
To ma być tylko podstawowy wynajem Smile
06-03-2016, 12:03 PM
Kaucja za auto
Spróbuj wynająć auto tutaj akm.pl/. Pracownicy tej firmy zawsze idą na rękę klientowi, więc na pewno przygotują dla Ciebie coś specjalnego. Może jaką limuzynę dostaniesz, heheh. Zwykle jednak masz do dyspozycji auto takiej klasy, jakim się poruszałeś.
06-03-2016, 01:31 PM
Kaucja za auto
No ale jakiegoś Mercedesa to by mogli dać Smile
06-03-2016, 02:52 PM
Kaucja za auto
Jakbyś jeździł Mercedes normalnie, to pewnie i z tym by nie było problemu. Ja auta kompaktowe w Warszawie wynajmuje tylko u nich. Wiem na co mogę liczyć i z czym się muszę liczyć.
06-03-2016, 05:04 PM
Kaucja za auto
Dobrze mieć taki namiar, bo nigdy nie wiadomo, co się człowiekowi przytrafi na drodzę. Ostatnio to już prawdziwa loteria z tymi młodymi kierowcami, którzy nie potrafią jeździć.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS