Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Korzystaliście z polaryzacyjnych okularów?

09-01-2016, 01:48 PM
Potrzebuję nowych okularów. Bo niestety ale tak kończą się wizyty u rodziny, która ma dzieci. Myślałam, żeby kupić polaryzacyjne tym razem. Korzystaliście z polaryzacyjnych okularów? Jakie macie zdanie? Moi znajomi noszą fotochromy, ale jednak ja wolałabym chyba coś innego. Jeszcze nie zdecydowałam się i tak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 02:54 PM
Po prostu jest tak, że polaryzacyjne to jednak duże udogodnienie bo nie odbija ci się światło od śniegu czy tafli wody.Więc to po prostu komfort patrzenia. A fotochromy mają inną funkcję przecież. Jak chcesz możesz tu zajrzec stylion.pl/okulary-z-polaryzacja-damskie i po prostu zobaczyc jakie oni maja okulary przeciwsłoneczne z polaryzacja. Akurat mój maz to przeglądał tu stylion.pl/okulary-polaryzacyjne-meskie i calkiem ciekawy wybor wziął awiatorki takie a la pilot, choc poprzednie były nieco lepsze Tongue. Ale w sklepie maja Arctica i Lozano w ofercie a to znane marki, wiec możesz tez cos z nich zamowic. Tylko kwestia doboru do twarzy itd.
09-01-2016, 03:24 PM
Ja wybieram zawsze sobie bardziej sportowe. Bo z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi sportowymi trudno się rozstac.Tym bardziej ze teraz filtry UVA i UVB to podstawa… bo slonce tez niszczy oczy. Niby to zmiany klimatyczne przez człowieka ale kto wie może czeka nas kolejne zlodowacenie Wink
09-01-2016, 04:30 PM
Jak kupuje przeciwsłoneczne to polaryzacyjne.
09-01-2016, 06:10 PM
najważniejsze żeby pasowały do kształtu twarzy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS