Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koszty budowy.

04-27-2016, 09:29 AM
Koszty budowy.
Chciałem się zapytać, na razie czysto hipotetycznie, ile kosztuje w Polsce wybudowanie domowego basenu. Każdego roku kupuje na mój ogród nowy basen za kilka tysięcy, bo intensywne użytkowanie nie pozwala na dłuższy okres. Ale może bardziej będzie mi się opłacało wybudować niewielki basen w ogrodzie. Co wpływa na cenę takiego basenu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2016, 11:46 AM
Koszty budowy.
Budowa basenu to zwykle dość skomplikowana czynność z punktu widzenia inwestora. Dla wykonawcy, którzy pracuje już w tym fachu od lat, to oczywiście jedna z kolejnych prac. Składowych jest co najmniej kilka, więc musisz sobie najpierw określić, jak ten basen powinien wyglądać.
04-27-2016, 01:21 PM
Koszty budowy.
Kolega nie wspomniał o tym, że najważniejsze jest określenie kształtu basenu. Akurat w tym przypadku im bardziej regularne kształty tym lepiej dla ceny. OCywiście istnieje tutaj pełna dowolność. Ważna jest także głębokość i wielkość. Od tego zależą z kolei urządzenia, jakie trzeba przy takiej inwestycji zastosować.
04-27-2016, 03:40 PM
Koszty budowy.
Jeśli miałbym wybierać firmę, która wybuduje mi basen to pewnie skorzystałbym z baseny-iwo.pl/baseny/. Znam ich tempo i jakość pracy. Budowali baseny w hotelu szefa i wiem, że spisali się na medal.
04-27-2016, 06:39 PM
Koszty budowy.
W polskich warunkach pogodowych to basen niekiedy pozostaje jedyną alternatywa letniech kąpieli. Pogoda często nie sprzyja wypadom nad morze czy jezioro.
04-27-2016, 07:29 PM
Koszty budowy.
Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy. Ale tak jak pisał ktoś wcześniej dużo zależy od tego jak duży jest basen. Później też będą niezłe rachunki za wodę. Bo, żeby uzupełnić taki basen potrzeba jej bardzo dużo. Ale na szczęście nie trzeba jej często wymieniać, bo są odpowiednie filtry.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS