Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ktoś ma info o metalowych łóżkach?

01-08-2016, 02:57 PM
No witam. Chciałbym sobie kupić łóżko metalowe. Wiem, że na rynku trochę ich jest, ale nie mogę znaleźć takiego, które by odpowiadało. Albo te metal taki cienki jest, albo słaby, albo konstrukcja słaba, albo w ogółe to takie brzydkie wszystko, że spać bym nie mógł, bo moje poczucie estetyki by cierpiało. Może ktoś z Was ma takie łóżko i by się podzielił doświadczeniami? Gdzie kupił, skąd wziął, ile płacił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 04:04 PM
Cześć. Ja mam takie łóżko metalowe. Kupiłam je dosyć niedawno i jestem bardzo zadowolona. Cena bardzo fajna, materace pasują, konstrukcja solidna, no i wygląda bardzo ładnie, więc się nie ma co martwić, że coś pójdzie nie tak.
01-08-2016, 06:47 PM
A możesz zdradzić, gdzie takie łóżko kupiłaś?
01-08-2016, 09:23 PM
Ach, tak zapomniałam dodać. Wejdź sobie na alabre.pl, oni tam mają ogromny wybór takich łóżek. Przy okazji możesz też zobaczyć ich inne wyroby, na przykład różne wieszaki z półką, które się świetnie prezetują w każdym miejscu. Taki też u nich kupiłam. O cenach nie mówię, bo to wszystko możesz sprawdzić już u nich na stronie, no ale na pewno będziesz zadowolony i nie przepłacisz, więc nie masz się czego bać.
01-08-2016, 10:34 PM
A ktoś powiedział, że się boję? Już patrzę i widzę, że ta oferta wygląda naprawdę świetne, więc coś tam sobie wybiorę. A do łóżka może rzeczywiście dokupię coś jeszcze, bo te rzeczy metalowe są takie piękne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS