Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lampy, kinkiety i inne żarówki

08-02-2016, 05:15 PM
Witajcie moi drodzy. Temat może wydawać się banalny, ale dla mnie to kwestia dość kłopotliwa. Kupiliśmy z męzem dom na wsi. Niedaleko miasta. Nieco go odrestaurowaliśmy. Meble też częściowo już zakupiliśmy, a po części przywieziemy swoje używane do tej pory. Problem pozostał jednak z oświetleniem, bowiem nie m tu ani jednego żyrandola, same wiszące żarówki. Czy macie jakieś propozycje co do dekoracyjności oświetlenia w poszczególnych pomieszczeniach? Tutaj nie mam pomysłu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 05:41 PM
Witaj kochana. Według mnie najlepsze przynajmniej na ten czas są kinkiety, ledowe taśmy i fantastyczne lampy podłogowe nowoczesne, które fajnie dekorują na przykład klatkę schodową, czy salon.
08-02-2016, 06:21 PM
Witam. Według mnie prócz oświetlenia, aby w domu wszystko ładnie się komponowało warto też wymienić gniazda elektryczne na nowocześniejsze. Podejrzewam, że ten dom na wsi pare lat ma, więc pewnie i takie elementy w nieco starszej wersji ma. Do ładnych żyrandoli warto dokupić efektowne włączniki i gniazdka. Moim skromnym zdaniem oczywiście. Nie musicie się z tym zgadzać.
08-02-2016, 08:17 PM
Witaj. Do kuchni nowoczesny plafon z kolorowym oświetleniem + boczne halogeny. Ja częściej w swojej kuchni korzystam z tego bocznego oświetlenia niż z tego głównego. W łazience podobnie, chociaż tutaj ładnie też wygląda ta opcja z podłogowym oświetleniem. W salonie, jeśli jest duży to większy żyrandol z dekoracyjnymi kloszami. Do pokoju dzieci, kolorowe, nowoczesne lampy (chodzi mi o kolorowe klosze) jako główne oświetlenie i lampy biurkowe. W sypialni jakiś nierzucający się w oczy plafon i oświetlenie boczne, nocne lampki. Wszystko można fajnie dopasować, trzeba sobie tylko uzmysłowić co gdzie jest potrzebne. Na korytarz polecam kinkiety.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS