Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mąż nie chce obrazów do mieszkania

01-07-2016, 01:16 PM
Dzień dobry wszystkim, piszę do was ponieważ mam nielada problem. W remoncie wyrzuciliśmy większość elementów dekoracyjnych z domu, ponieważ chcieliśmy „zacząć od nowa” i teraz mamy piękne, świeżo pomalowane, gładkie ściany. Puste. Ja bym chciała obrazy, ale małż twierdzi, że kojarzą mu się ze starymi ludźmi, którzy nigdzie w życiu nie byli i wieszają sobie cudze wspomnienia. Czy to tylko mi się tak wydaje, czy to jest po prostu głupie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 02:40 PM
Szczerze to mi się też wydaje to głupie. Przecież można kupić obrazy nowoczesne, które nie przypominają niczym starych kwiatków w wazonie. Poza tym, w czym np. plakaty albo senntencje w antyramie są lepsze od obrazów, np. reprodukcji?
01-07-2016, 05:31 PM
a ja się z twoim mężem zgadzam i uważam że to głupie wieszać obrazy które nie są ani twoje ani jego powieście sobie lepiej zdjęcia
01-07-2016, 08:23 PM
Głupio gadasz i tyle. Powiedz mi, że takie reprodukcje ramarama.pl/category/dla-wnetrza-obrazy-do-salonu są niedobre dla domu? Nie dość, że niespecjalnie drogie, to jeszcze ciekawe. Gwarantuję, że większość z twoich znajomych, jak nie wszyscy, tego nie mają u siebie.
01-07-2016, 09:40 PM
My mamy obrazy w kuchni i bardzo nam się to podoba. Jest inaczej niż u wszystkich, bo dzisiaj wieszanie obrazów w domu nie jest specjalnie popularne, a nawet jeśli się pojawiają to są kiepskiej jakości i przedstawiają typowe obrazki. My mamy obrazy w stylu jak te: ramarama.pl/category/dla-wnetrza-obrazy-do-kuchni i muszę przyznać, że wszystkim się bardzo podobają. Nie są to tylko butelki wina, ale też obrazy przedstawiające alejki z restauracjami itp.
01-07-2016, 11:41 PM
No właśnie o coś takiego mi chodziło, nie o jakąś miskę z owocami. Mi też się takie nie podobają, bo nam nie pasują do domu, ale nowoczesne właśnie tak. Nie wiem jak będzie z sypialnią, czy mi pozwoli coś powiesić, czy nie. Kuchnia to powiedzmy mój teren to zrobię co będę chciała.
01-08-2016, 12:50 AM
To może jak już o nowoczesnych obrazach rozmawiamy, pokaż mu takie: ramarama.pl/category/dla-wnetrza-obrazy-do-sypialni. Naprawdę jest w czym wybierać więc chyba nie powinien się czepiać specjalnie. Ja bym powalczyła, w końcu to też twój dom, jak mniemam?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS