Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Metalowe drzwi wejściowe w Poznaniu – dobry pomysł?

01-27-2017, 10:16 AM
Zastanawiam się nad wyborem drzwi wejściowych. Chodzi przede wszystkim o to, aby było w pełni bezpiecznie. Możecie mi polecić jakieś rozwiązania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 11:20 AM
Wybór drzwi wejściowych nigdy nie jest łatwy, niestety. Bo jest wiele spraw, które trzeba wziąć pod uwagę… Jak kiedyś kupiłem drzwi to się okazało, że mają bardzo słabą izolację akustyczną i strasznie niosą się przez nie wszystkie dźwięki. A to niedobrze, zabiera cały komfort mieszkaniowy… I też się można czuć mniej bezpiecznie. Ale drzwi metalowe, o ile są dobrze przygotowane przez producenta, powinny być w porządku.
01-27-2017, 02:00 PM
Ja konkretnie mogę Ci polecić metalowe drzwi wejściowe w Poznaniu z oferty z tego sklepu http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-.../metalowe/, bo się zdecydowałem i jestem naprawdę zadowolony. Ładnie wyglądają i są solidne, nie ma mowy o żadnych zagrożeniach czy jak kolega wyżej pisał, o przenikaniu dźwięków. Można czuć się bezpiecznie. Cena też jest całkiem w porządku.
01-27-2017, 04:42 PM
Dziękuję bardzo za komentarze.Wink Ktoś jeszcze korzystał z usług tej firmy?
01-27-2017, 04:53 PM
My korzystaliśmy. I muszę przyznać, że DOM-BUD Serwis potrafi dobrze doradzić, bo też mieliśmy z tym spory problem. Opisaliśmy z grubsza nasze warunki i okolicę, a oni pomogli nam wybrać odpowiedni model. Najbardziej podoba mi się ich wygląd, ale wiem, że cała reszta praktycznych spraw też jest ważna.
01-27-2017, 06:44 PM
Ja mam metalowe drzwi wejściowe w Poznaniu w swoim domu i nigdy nie było żadnych problemów, nawet specjalnie się nie zastanawiałam jakie problemy mogłabym mieć z drzwiami…Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS