Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepsze opony Continental na lato

01-13-2017, 11:40 AM
Słyszałem wiele dobrego o oponach Continental ale nie wiem dokładnie co wybrać, bo do końca nie mam rozeznaia, czy znajdzie się tu ktoś kto mi podpowie jakie opony wybrać. Jakie są najlepsze opony Continental na lato? Czy macie jakieś swoje ulubione typy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-13-2017, 01:30 PM
No z Continentalem to jednak masz pewność bezpieczeństwa. Ja u nich dotychczas brałem tylko zimowe opony, takie które nie wpadają w poślizg. Dla mnie to bardzo istotne bo mi zależy na bezpiecznej jeżdzie. A tym bardziej ze często nie jezdze sam tylko z dzieckiem.
01-13-2017, 02:06 PM
Duży wybór opon letnich masz w Opony Kunicki i oni maja opony letnie i zimowe róznych producentów w tym Continental, Dębica, Michelin czy Milestone. Więc możesz na pewno cos sobie wybrac. Zaleznie od tego ,jakich biezników szukasz.
01-13-2017, 04:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-18-2017 07:44 PM przez outlet.)
Ja w tej firmie zawsze kupuje opony a tu masz info jak chcesz jakies letnie opony kupic sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-continental-letnie oni maja też sklep internetowy wiec możesz sobie zamowic bezpośrednio ze sklepu on line. Szczególnie jeśli zalezy ci na czasie. Na pewno dobrze jest najpierw przejrzec rankingi, zanim wybierzesz cos konkretnego. Ja mam Continental letnie opony od nich u mnie dobrze się sprawdzaja Continental Ecocontact 5 i jednak zauważyłem u siebie, że rzeczywiście samochód mniej pali, od kiedy mam te z Continentala.
01-13-2017, 05:32 PM
musisz zwrocić uwagę czy opony letnie maja dobra przyczepność na mokrej nawierzchni. Bo jednak nie jest tak, ze przyczepność to tylko liczy się na zimowych oponach. Jeśli opona skraca długość drogi hamowania to daje dodatkowy poziom bezpieczeństwa.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS