Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania?

06-19-2017, 12:34 PM
Hejka, stan moich foteli w samochodzie jest mówiąc delikatnie średni. Nazbierało się brudu, jakichś plam dziwnego pochodzenia. Coś tam z żoną próbowaliśmy to wywabiać ale ogólnie to niewiele z tego wyszło. Gdybyście znali jakieś rozwiązanie, w sensie firmę wykonującą takie usługi to fajnie by było Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-19-2017, 12:48 PM
Moja tapicerka też do niedawna wyglądała słabo, na szczęście odkurzacze piorące są jednym z wynalazków ludzkości. W sumie to aż się zdziwiłem do jakiego stopnia taka maszynka jest w stanie usunąć taki brud.
06-19-2017, 02:32 PM
Kupiłem swoje auto rok temu jako używkę z Niemiec, nie chcesz wiedzieć jak fotele w nim wyglądały... Na szczęście brachol polecił tę firmę http://www.pranie-warszawa.com.pl/oferta...mochodowej. Nie skasowali ode mnie dużo, a efekt był rewelacyjny. Jak dziś jest komuś potrzebne pranie tapicerki samochodowej Warszawa nie ma w tej chwili lepszej ekipy. No i cena to dla mnie jest ogromny atut w ich przypadku.
06-19-2017, 03:09 PM
Wydaje mi się że faceci mają tendencję żeby poważnie zaniedbywać stan siedzeń w aucie. Jak się je czyści samemu na bieżąco, powiedzmy raz na miesiąc to nie ma potem problemów.
06-19-2017, 05:17 PM
Jasne że to zawsze jest efekt zaniedbań. Tak samo jest z dywanami czy wykładziną.
06-19-2017, 05:53 PM
Zdecydowanie jestem za tym żeby tapicerkę prać profesjonalnie. Oczywiście jak już jest mocno wybrudzona. Wtedy to żadna szczotka i płyn do czyszczenia nie pomogą.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS