Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogarnięta apteka internetowa w Gdańsku, czy są jakieś opinie?

12-29-2016, 10:05 AM
Hej wam, niby Gdańsk to duże miasto ale jak dotąd nie trafiłam tu nowoczesnej apteki z obsługą online. Nie zawsze mam czas chodzić po aptekach, chciałabym po prostu zamówić leki i czekać na przesyłkę. Gdybyście mogli wskazać jakieś godne uwagi miejsce to byłoby naprawdę dobrze. Z góry dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-29-2016, 12:46 PM
Serio trudno o taką aptekę? W sumie nie korzystam z aptek online, jak czegoś potrzebuję po prostu idę do konkretnej. Ale wydaje mi się że w takim mieście jakaś się powinna znaleźć i to z sensowną ofertą.
12-29-2016, 01:52 PM
Możesz wpisać w wyszukiwarce np. Apteki Gemini, coś powinno wyskoczyć. Kojarzę że są w mieście tylko nie wiem kompletnie w którym miejscu. Ale jak chcesz zamówić leki przez net to konkretny adres w sumie Ci niepotrzebny Wink
12-29-2016, 03:56 PM
Służę linkiem http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,gdansk,8. W sumie to rzeczywiście nie ma u nas najlepszej sytuacji z kupnem leków w sieci. Okazuje się że w takiej kwestii jak apteka internetowa Gdańsk nie jest wcale potentatem, choć przecież niby jesteśmy dużym miastem.
12-29-2016, 05:45 PM
Znam tę sieć, działają w różnych miastach. Jeszcze niczego u nich nie zamawiałam ale koleżanka ma męża który niedawno trochę chorował i leki brała tam. Wspominała że znalazła sprawną aptekę, że wysyłali leki szybko.
12-29-2016, 08:10 PM
Myślę że jak kupować leki to przede wszystkim w takich aptekach. Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem w zwykłej stacjonarnej.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS