Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Olej kokosowy bio – jak go używać?

07-05-2017, 12:48 PM
Podobno bardzo dobry na odchudzanie jest stosowanie naturalnego oleju. Ostatnio wiele dobrego słyszałem o oleju z kokosa i to w wersji bio. Napiszcie proszę jak się go używa, bo zanim kupię muszę wiedzieć z czym to się je…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2017, 01:07 PM
Jeśli chodzi o to z czym to się je to mogę powiedzieć, że jest to zastępcza forma masła czy smalcu. Ale trzeba uważać z tym produktem, bo pomimo, że jest okreslany jako zdrowy ma bardzo dużą kaloryczność. Plusem tego produktu jest to, że ten tłuszcz bardzo szybko jest przerabiany w energię i nie wchłania się do organizmu.
07-05-2017, 03:01 PM
No i to jest dobra informacja…
07-05-2017, 05:30 PM
No zdecydowanie bardzo dobra…
07-05-2017, 05:45 PM
Panowie i panie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-ole...e-140.html jest to bardzo dobre miejsce na zakupy tego i innych Bi produktów. Wszystkie zostały stworzone w oparciu o certyfikaty, które dostają tylko najlepsi produceni również ci co olej kokosowy bio produkują.
07-05-2017, 06:29 PM
Z tego rodzaju sklepów Owocowy Świat jest najlepszy i ma najszerszy asortyment, który mnie ostatnio bardzo zaciekawił. W sumie modę na bio do domu przyniosła moja siostra, a ten sklep tylko nas utrwalił w fakcie, że warto Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS