Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pilny serwis.

08-10-2016, 11:33 AM
Pilny serwis.
Czy możecie mi użyczyć jakiegoś namiaru na firmę, któa zajmuje się serwisem okien. Coś są chyba nieszczelne a zbliża się zima. Nie chcę, żeby dostawała się przez nie wilgoś, bo jak już raz wejdzie do domu, to później trudno się jej pozbyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 01:36 PM
Pilny serwis.
A po co Ci od razu serwisanci. Sama możesz temu zaradzić i wykonać podstawowe prace remontowe. Nie jest do tego potrzebny żaden mężczyzna. Wystarczy odpowiednio dobrać uszczelki, to też łatwa sprawa i nakleić je na okno. Moja żona zrobiła te prace sama i nwet przez długi czas nie wiedziałem, że jest do tego zdolna.
08-10-2016, 02:29 PM
Pilny serwis.
No to odważną masz żonę Smile)) Skoro mówisz, że poradzę sobie sama, to pewnie spróbuje, tylk oco z tymi uszczelkami, jakie to się wybiera, bo przyznam, że w tej kwestii liczę na Twoją i innych pomoc.
08-10-2016, 03:33 PM
Pilny serwis.
Wszystkie uszczelki okienne mają określone rozmiary. Zobacz, jaki rozmiar ma Twoje okno i jak duże są problemy z nieszczelnościami. W ten sposób dobierzesz odpowiedni rozmiar. W razie jakiś braków możesz bez problemów dokupić kolejne uszczelki. Zacznij od jednego okna na próbę i pracuje dalej.
08-10-2016, 04:47 PM
Pilny serwis.
Najpopularniejsza jest oczywiście uszczelka do okien pcv, bo tych mamy jednak w naszym kraju najwięcej. Swego czasu jak przyszła moda na okna z tworzyw, to te pojawiały isę w kązdym domu. Jeśli chcesz zachować ich właściwości, to podjęłaś dobrą decyzję o ich izoloacji.
08-10-2016, 04:55 PM
Pilny serwis.
A ja dodam tylko, że jak robisz już uszczelki do okien to możesz też zająć się drzwiami. To taki pakiet prac, który warto wykonywać jednocześnie. Uszczelka szczotkowa do drzwi na pewno w tym przypadku ograniczy straty ciepła w domu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS