Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polećcie jakieś skuteczne kosmetyki rozświetlające. Bardzo proszę!

03-10-2017, 02:07 PM
Witajcie. Mam ostatnio pewien dość krępujący problem, mianowicie zaciemnienia pod oczami. Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie i trochę osłabia moją pewność siebie (pracuję w branży przedstawicielskiej). Próbowałam już wielu specyfików, ale efekty są słabe. Znacie może coś skutecznego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 05:07 PM
Cześć. A chodzisz może do kosmetyczki? Bo jeśli chodzi o kosmetyki rozświetlające, to warto zasięgnąć czyjejś eksperckiej rady.
03-10-2017, 06:24 PM
Dotychczas obchodziłam się bez tego. A jeśli chodzi o cerę, to jest normalna, +25. Wink
03-10-2017, 07:25 PM
Hejka. W takim razie mam coś dla Ciebie. Zerknij tutaj: https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_..._oczy.html. Ta marka produkuje świetne kosmetyki rozświetlające, a te mogę polecić osobiście. W dość ciężkim okresie mojego życia (studia, praca) pomogły mi skutecznie poprawić wygląd. Wink Myślę, że też będziesz zadowolona.
03-10-2017, 07:36 PM
Dzięki wielkie. Zdaje się, że są idealnie dopasowane do mojej cery. Tak więc nic tylko próbować. Jak się uda, to na pewno będę spać spokojniej (może wtedy te nieszczęsne zaciemnienia znikną).
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS