Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polecana firma montująca automatyczne nawadnianie w Poznaniu

05-15-2017, 12:26 PM
Szukam dobrej i niedrogiej firmy montującej automatyczne instalacje nawadniające dla ogrodów. Zależy mi na sprawnym przeprowadzeniu prac bo będę w Poznaniu tylko przez jakiś czas żeby tego dopilnować. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-15-2017, 01:06 PM
Polecam kontaktować się z ogrodnikami z firmy Ogrody Barw. Ja byłem bardzo zadowolony z systemu, działa bez awarii, w pełni automatycznie a co najważniejsze oszczednie i inteligentnie. Trawa jest odpowiednio nawodniona dzieki czemu ładnie i równo wzrasta. W razie pytań pisz śmiało, pomogę w miare mozliwosci.
05-15-2017, 01:51 PM
Mam sporo pytań ale chyba byłoby lepiej gdybym kontaktowała się już bezposrednio z kims z tej firmy albo przynajmniej mogla poczytac jakie instalacje montuja itd. Problem w tym ze nie znalazłam jej w internecie, masz moze link albo numer telefonu chociaż?
05-15-2017, 02:35 PM
Mam link: http://www.ogrodybarw.pl/systemy-automat...wadniania/. Instalacje montują z róznych podzespołów zależnie od potrzeb, wielkości ogrodu. Bardzo długo szukałem tej firmy bo jeśli chodzi o automatycznie nawadnianie Poznań się ceni a ja nie lubię przepłacać szczególnie jeśli usługi są na takim samym poziomie. Dla porównania moj sąsiad zapłacił w innej firmie ponad 2 razy wiecej a juz kilka razy przyjezdzali naprawiac przewody.
05-15-2017, 03:15 PM
Dziękuję bardzo za pomoc.
05-15-2017, 04:35 PM
Drobiazg, pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS