Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomysł na spędzanie wolnych wieczorów.

05-17-2016, 12:14 PM
Cześć. Zrezygnowałem z mojej drugiej pracy i teraz co drugie wieczór mam wolny. Szukam jakiegoś ciekawego zajęcia. Może ktoś z was ma jakieś hobby które nigdy nie wpadło mi do głowy? Chętnie zajmę się czymś relaksującym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-17-2016, 12:41 PM
Książkę napisz Big Grin A tak na poważnie to ja osobiście lubię czasem kupić model drewniany do sklejenia i spędzić nad tym kilka wieczorów. Osobiście lubię rękodzieło, ale to chyba tylko dlatego, że potem mogę patrzeć na efekty swojej pracy. Serdecznie polecam.
05-17-2016, 01:47 PM
No właśnie miałem pisać żebyś kupił sobie puzzle albo jakieś modele. Jakiś czas temu jak miałem jeszcze więcej czasu to też się tym bawiłem. Mogę ci z czystym sumieniem polecić stronę agtom.eu/1054_tamiya . Mają tam najlepsze modele firmy Tamiya więc na pewno zajmiesz sobie czas na dobre kilka dni.
05-17-2016, 03:15 PM
A co będę potrzebował do tego oprócz takiego modelu? Nie znam się na tym kompletnie więc wolę kupić wszystko od razu żebym potem nie musiał latać po mieście. Domyślam się, że pewnie w paczce masz sam model a rzeczy do klejenia i dekorowania trzeba kupić samemu?
05-17-2016, 05:23 PM
No nieodłącznym elementem jest klej. Bez innych rzeczy można przeżyć. Na pewno przydadzą ci się farby i dekoracje, model musi jakoś wyglądać. Ja polecam modele firmy Italeri. Naprawdę za tą cenę ciężko dostać coś lepszego. Polecam wszystkim.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS