Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Porządne buty męskie

12-21-2016, 09:48 AM
Porządne buty męskie
Witam. Jaką markę jeśli chodzi o męskie buty preferujecie? Jestem ciekawy, jakiej marki buty nosicie na co dzień, do pracy? Zalezy mi na wysokiej jakości materiale, przepuszczalności powietrza i przede wszystkim na wygodzie!!! Komfort noszenia jest dla mnie okropnie ważny, zdarza się, że spędzam w pracy i 14 godzin, cały czas w ruchu. Bardzo proszę o Wasze odpowiedzi!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2016, 12:37 PM
Porządne buty męskie
Witaj, ja Ci polecam markę GUESS – bardzo fajne buty, niesamowicie wygodne, trwałe, potrzeba wiele czasu, żeby zauważyć jakiekolwiek oznki zniszczenia. Doskonale sie prezentuja. Polecam
12-21-2016, 02:44 PM
Porządne buty męskie
Właśnie zamówiłem wysokie buty zimowe tej firmy, mam nadzieję, że będą się sprawdzały w zimowe dni
12-21-2016, 02:54 PM
Porządne buty męskie
Czyli można je tez zamówić przez internet?? A możecie podzielic się stroną, na której zamawiacie te buty?
12-21-2016, 05:34 PM
Porządne buty męskie
Wejdź na stronę https://splendear.com/on/buty?manufacturer=14– proponują chyba najkorzystniejsze cenowo, często można wyczaić jakieś promocje. Poza tym wysyłka w bardzo krótkim czasie, nie ma też żadnego problemu z ewentualnym zwrotem.
12-21-2016, 06:52 PM
Porządne buty męskie
Dziękuję pięknie! Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS