Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukiwany sklep online z biżuterią ślubną

02-01-2017, 10:14 AM
Witam! Zbliża się dla mnie wielkimi krokami ten wielki dzień, jeden z ważniejszych w życiu kobiety czyli dzień, w którym pójdę do ołtarza w białej sukni i poślubię mojego ukochanego! Jestem bardzo tym podekscytowana, ale też i trochę zdenerwowana… Ale mimo tych wszystkich emocji oczywiście staram się zając wszystkim i skompletować wszystkie potrzebne rzeczy na ten wielki dzień. W tej chwili jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś sklepu z ładną biżuterią ślubną. I tu moja prośba o pomoc, czy możecie polecić mi jakiś sprawdzony? Który został przez Was wypróbowany, gdzie kupię coś naprawdę ładnego i wyjątkowego, idealnego na ten ważny dzień?? Najlepiej żeby był to sklep online, bo mam teraz naprawdę dużo na głowie i trudno jest mi się wyrobić i być w tylu miejscach naraz najlepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 11:23 AM
Gratuluję zbliżającego się ślubu! Oby wam się jak najlepiej układało w tym wspólnym życiu, wszystkiego najlepszego Wam życzę! Smile
02-01-2017, 01:04 PM
Dziękujemy bardzo, mamy nadzieję, że tak właśnie będzie, jak najlepiej Smile)
02-01-2017, 02:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2018 07:21 PM przez outlet.)
Również dołączam się do życzeń! I podrzucę Ci link z adresem sklepu, w którym ja sama kupowałam biżuterię ślubną. O tutaj masz, jak biżuteria ślubna w sklepie online to tylko tutaj: bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna. Wejdź sobie i sprawdź, mają naprawdę prześliczną biżuterię, ja odkąd kupiłam sobie u nich wszystkie potrzebne elementy biżuterii na ślub to gdy chcę kupić jakąś nową błyskotkę robię to tylko u nich, serio. Wszystko jest bardzo ładnie wykonane, dobrej jakości i przepięknie prezentuje się na żywo, bardzo zdobi nawet jeśli zdecydujesz się na jakieś delikatne dodatki. Naprawdę bardzo ładne rzeczy mają i szczerze Ci je polecam, będą idealne na ten wielki dzień!
02-01-2017, 05:01 PM
Moja żona też często kupuje biżuterię marki Radziszewska Jewellery i bardzo sobie ich chwali. Jak jej mam jakiś prezent kupić to też szukam tam, bo mają bardzo ładne te ozdóbki wszystkie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS