Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję dobrej firmy szambowej. Proszę o poradę

10-19-2016, 10:29 AM
Dzień dobry. Planuję instalację szamba. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać i od czego zacząć. Czy ktoś z Was jest w stanie polecić mi dobrą firmę, u której będę mogła dokonać zakupu i zamówić instalację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-19-2016, 11:12 AM
Z jakich okolic Polski jesteś? Niektóre firmy, które kojarzę proponują dowóz na terenie całej Polski, a inni z kolei tylko w niektóre regiony. Ja jestem z Chorzowa i ja zakupiłem szambo betonowe w Chorzowie. Więc jeśli w tym regionie mieszkasz, to chętnie Ci podpowiem, która firma wykonuje dobre szamba.
10-19-2016, 11:50 AM
O, to prawie sąsiad! Smile Interesuje mnie firma robiąca szambo betonowe w Chęcinach, bo tam właśnie mieści się mój dom. Od Chęcin do Chorzowa to w sumie nie jest aż taka daleka droga, to może podeślesz namiar na tę firmę? Byłabym bardzo wdzięczna
10-19-2016, 01:03 PM
Jeśli Cię interesuje solidny producent szamb betonowych, który nie odwali fuszerki i da Ci gwarancję na długie lata, to zdecydowanie polecam Fabeton, która działa i na Śląsku i w całym kraju Wink
10-19-2016, 01:12 PM
Chyba miałam okazję o nich od kogoś usłyszeć! Dasz mi namiar na nich? Może być albo numer, albo strona internetowa, żebym sobie podejrzała ich prace Smile
10-19-2016, 02:05 PM
Podam Ci link do ich strony internetowej: fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/slaskie/czestochowa/. Tu akurat oferta do Częstochowy, ale woj. świętokrzyskie też można u nich na stronce znaleźć. Wink Ogólnie to warto zapoznać się ze wszystkimi informacjami, jakie mają na stronie internetowej. Są bardzo pożyteczne szczególnie dla kogoś, kto pierwszy raz będzie miał styczność z szambami. Wink Od razu mówię: zwróć uwagę na grubość ścianki. Jeśli ma poniżej 10 cm, to nawet nie warto się rozglądać. Fabeton ma świetny jakościowo beton, więc pewnie problem z wybijającym/przeciekającym szambem Ci się nie przydarzy. Wink
10-19-2016, 04:15 PM
Super! Dziękuję Ci bardzo za wszystkie informacje. W takim razie jutro biorę telefon i się z nimi umawiam na rozmowę. Dam znać, jak przebiegły rozmowy. Pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS