Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję studia fotograficznego w centrum Warszawy

02-13-2017, 09:31 AM
Witam serdecznie. Zajmuję się robieniem zdjęć i tak się teraz składa, że muszę zrobić całkiem profesjonalną sesję zdjęciowią z modelą. Niestety nie mam swojego studia fotograficznego, a zdjęcia muszą być w takiej jakości, że można je będzie drukować w magazynach i pokazwać. Wiecie gdzie takie studio może w Warszawie znajdę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-13-2017, 11:15 AM
A to można tak w ogóle zrobić że się wynajmie od kogoś? Bo ja nie wiem nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy korzystać z czujegoś. Mam własne studio na moje potrzeby mi wystarcza. Może Ci być ciężko coś takiego w oogóle znaleźć mam takie przeczucie
02-13-2017, 01:12 PM
Ale kolega nade mną gada bzdury. Jak chcesz to bez problemu takie studio znajdziesz i w ogóle nie musisz się niczym przejmować. Ja nie wiem skąd w ludizach tak poczucie, że się nie da. Da się. Istnieją takie studia fotograficzne w Warszawie, które można wynająć, mają nawet wiele różnych udogodnień profesjonalnych, ktre warto wykorzystać
02-13-2017, 03:17 PM
A korzystałaś może z takiego studia? Wiesz może gdzie można takie znaleźć? Bo mnie już naprawdę siły opadły i nie wiem, gdzie mogę znaleźć takie wysokiej jakości miejsce, w którym naprawdę bez problemu wykonam różne zdjęcia na potrzeby tego zlecenia
02-13-2017, 03:26 PM
No ja na stronie https://bakarum.pl/ znalazłam takie studio fotograficzne Warszawa centrum to jest akurat takie miejsce, gdzie bez problemu się znajdzie takie studio. Dodatkowo ono jest dobrze wyposażone, wszystkie sprzęty ma w środku, których potrzeba
02-13-2017, 05:05 PM
A to akurat racja z tym studiem. Ja też z niego korzystałam i wiem akurat, że tam w środku są wszystkie lampy statywy i w ogóle. Nawet jest wizażownia i garderoba, gdyby ktoś miał taką potrzebę skorzystania z takiej opcji. W ten sposób można naprawdę dobrą sesję przygotować jak się chce dobrze wypaść
02-13-2017, 05:40 PM
Super. Teraz to już naprawdę jestem pod wrażeniem. Zajrzałem na ich stronę i widzę, że oni mają tam nawet cykloramę, a ona mi się naprawdę przyda do moich zdjęć. Dzięki za pomoc!
02-13-2017, 06:43 PM
Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogłam pomóc. I trzymam kciuki, żeby zdjęcia wyszły dokładnie takie, jak sobe zaplanowałeś, a w tym studiu wszystko jest możliwe Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS