Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebuję dobrych narzędzi do zakładu okulistycznego.

06-19-2017, 06:54 AM
Jestem w trakcie otwierania swojego zakładu okulistycznego i praktycznie wszystkie formalności mam załatwione, ale muszę jeszcze wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Potrzebuję wszystkie podstawy takie jak rozwórki, pęsety, imadła i wiele więcej. Jaką firmą polecacie się zainteresować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-19-2017, 09:27 AM
Słyszałeś o firmie pms? Z tego co wiem to oni produkują takie narzędzie i mają bardzo wielu zadowolonych klientów. W ich ofercie znajdziesz praktycznie wszystko co może ci być potrzebne przy otwieraniu zakładu Wink
06-19-2017, 12:09 PM
W swoim zakładzie korzystam z produktów firmy Bausch. Mówię o tych wszystkich podstawowych narzędziach bo jak masz zamiar wyposażyć się w aparaty do pomiarów to oni czegoś takiego nie produkują.
06-19-2017, 02:23 PM
Wejdź sobie na stronę http://www.elite.info.pl/okulistyka/ i tam zobacz narzędzia okulistyczne. Ta firma jest właśnie dystrybutorem marki pms i w ofercie znajdziesz wszystko. Nie będę się teraz rozpisywać co tam mają bo nie starczyło by dnia Smile
06-19-2017, 03:18 PM
No nie ma sensu się rozpisywać bo dobrze wiem czego szukam Tongue Zaraz zobaczę co jest w tym katalogu i na pewno muszę jeszcze poczytać w internecie trochę informacji na temat tych firm. Jak pracowałem w gabinecie to nigdy specjalnie nie miałem możliwości zobaczyć jakiej firmy są narzędzia i dlatego szukam po forum Smile
06-19-2017, 06:01 PM
Mogłeś zapytać Tongue Wydaje mi się że nikt przecież nie ukrywał by przed tobą takich informacji bo wszystko jest i tak dostępne w internecie dla każdego Big Grin Każdy pracuje na czym mu wygodnie. Wysłałem ci jeszcze kilka producentów którzy robią też certyfikowane dobre narzędzia ale to już musisz sam porównać Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS