Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Praca dyplomowa z finansów – u kogo??

02-01-2017, 12:09 PM
Cześć! Czy ktoś z Was może zamawiał gdzieś pracę dyplomową? Możecie mi polecić jakieś sprawdzone źródło, kogoś kto zna się na pisaniu prac? Interesująca mnie tematyka to finanse i dokładnie chodzi o pracę magisterską. Fajnie by było jakby dało się wszystko załatwić online, bo brak mi czasu dosłownie na wszystko już teraz, a co dopiero jakbym miała jeszcze biegać na dodatkowe spotkania…. Proszę o pomoc, będę super wdzięczna!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 12:59 PM
Nie dość, że samej jej się nie chce pisać pracy magisterskiej to jeszcze nawet nie ma ochoty na spotkania chodzić i z kimś obgadać szczegółów twarzą w twarz… Dramat, co za lenistwo.
02-01-2017, 02:09 PM
Nie lenistwo i nie że się nie chce, ale jak już napisałam brakuje mi czasu. Jak ktoś studiuje i pracuje żeby samemu się utrzymać zamiast brać pieniądze od rodziców to trudno jest wszystko pogodzić. Czas nie jest z gumy, nie rozciągnę doby i godzin nagle nie przybędzie.
02-01-2017, 03:05 PM
Mhm, jasne Smile każda wymówka jest dobra, ale cóż. To nie moja sprawa, rób jak chcesz.
02-01-2017, 03:33 PM
No właśnie, nie Twoja sprawa to po co się jej czepiasz. Nie po to jest ten temat żeby prawić morały i kazania, a po to żeby pomóc.
02-01-2017, 04:40 PM
Dokładnie, więc nadal czekam na jakieś polecenia!
02-01-2017, 05:19 PM
To ja Ci polecę zajrzeć tutaj: http://twojredaktor.pl/praca-finanse.html, ja zamawiałam u nich licencjat i napisali go naprawdę świetnie. Wszystko możesz z nimi załatwić online, masz stały kontakt z osobą, która pisze dla ciebie pracę i wgl to wszystko jest bardzo dopracowane. Sama praca ostatecznie też jest bardzo dopieszczona, wszystkie przypisy zrobione, spisy treści i rysunków i te wszystkie pierdoły, tylko dać do oprawienia i gotowe.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS