Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pracowniczy wyjazd na Mazury

07-14-2016, 04:56 PM
Hejo. Ja tutaj w takiej nietypowej może trochę sprawie. Otóż chciałabym się dowiedzieć, jaka jest Wasza opinia na temat organizowania przez firmy różnych takich wyjazdów integracyjnych albo imprez dla pracowników. Jak się Wam z perspektywy pracownika coś takiego podoba? Czy raczej chętnie na coś takiego idziecie czy z przymusu bo szef każe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-14-2016, 05:18 PM
Cześć. No ja Ci powiem, że byłem kiedyś na takiej imprezie integracyjnej że będę ją wspominał jeszcze długo. I moim zdaniem warto takie wydarzenia dla pracowników organizować. Nie dość że oni się zżywają sami ze sobą, to jeszcze lepsze zdanie mają na temat szefa, a to chyba ważne jest no nie? Także ogólnie ja jestem bardzo na tak.
07-14-2016, 07:57 PM
To może ja też się wypowiem. Niedawno byłam na takim evencie w firmie. Chyba zroganizowanym nawet przez tę firmę openmindteam.pl/eventy-firmowe.html i mam ochotę zasugerować szefowi, żeby jak najczęściej takie rzeczy robił bo to cały zespół spaja i sprawia, że się bardzo dobre dobrze bawimy. No i dla szefa to chyba też satysfakcja jak widzi, że jakąś nagrodę jego pracownicy dostają.
07-14-2016, 10:54 PM
no tak, ja chcę moich pracowników zabrać na Mazury z tej oferty openmindteam.pl/szkolenia-integracyjne-mazury.html ale to jeszcze jest dla nichniespodzianka więc tak się chciałam upewnić właśnie przez forum czy to jest dobry pomysł i czy warto coś takiego organizować. No ale jak widać warto Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS