Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prezent dla siostry

07-28-2016, 12:15 PM
Prezent dla siostry
Cześć Wam! Szukam jakiegoś unikatowego prezentu dla swojej siostry. Wprowadziła się ona niedawno na nowe mieszkanie i powoli je urządza. W sumie ma ona już większość sprzętów i mebli, ale zauważyłem ostatnio, że nie mają jeszcze m.in. rolet. A bardzo dobrze ją znam i wiem, że niecierpi ona przesiadywać długo na słońcu. Podobnie jak ma to ją budzić z rana. Wydaję mi się więc, że taki prezent by bardzo dobrze jej zrobił. Kojarzycie może jakiś sklep z Warszawy, gdzie mógłbym takie coś zamówić? Będę wdzięczny za Wasze typy, najlepiej żeby były jakieś wyjściowe, eleganckie itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-28-2016, 02:09 PM
Prezent dla siostry
Ja Ci mogę polecić bardzo stylowe rolety bambusowe w Warszawie Wink Są one po prostu przepiękne i niesamowicie mi się spodobały, gdy je sobie sprawiłam do domu Wink Dodają dużo uroku i co najlepsze, bardzo skutecznie blokują dostęp światła do pokoju ;P Podobnie jak Twoja siostra, jakoś za nim wybitnie nie przepadam.. chyba, że jadę z myślą wyjazdu na urlop itp.
07-28-2016, 04:31 PM
Prezent dla siostry
A może zasponsorujesz jej markizy Warszawa ma jeden bardzo fajny sklep, w którym możesz je zamówić i powiem Ci, że wraz z moją żoną uwielbiamy pod takim przesiadywać Wink Ale to już chyba musiałbyś ustalić z siostrą, czy ona by chciała taki na balkonie itp. Wink
07-28-2016, 06:43 PM
Prezent dla siostry
Super pomysł! Ja też dawno temu już się przeniosłam na nowe mieszkanie i do tej pory zapominam o roletach.. jakby ktoś mi sprawił taki prezent to bym normalnie go uściskała ze szczęścia Tongue Ale cóż.. nie mam zbyt domyślnych znajomych czy takiego wspaniałomyślnego brata jak Ty Tongue
07-28-2016, 07:17 PM
Prezent dla siostry
No ja też musze się rozejrzeć za jakimiś roletami do domu Wink Najlepiej żeby były jakieś eleganckie Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS