Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z tylną belką w Peugeocie 206

11-04-2016, 09:59 AM
Słuchajcie od pewnego czasu gołym okiem było widać że zawieszenie w mojej 206-ce ma się kiepsko. Niestety wizyta u mechanika potwierdziła moje obawy do tego stopnia że podsumował je jednym słowem – trup. Jako że chcę pożyć a i pojeździć tym konkretnym samochodem to szukam kogoś kto mi zrobić tam w tyle porządek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2016, 12:53 PM
Szukaj serwisu który jest typowo zorientowany na francuskie marki. One naprawdę pod pewnymi względami odstają od reszty pojazdów na rynku i przy serwisowaniu też chwilami wychodzą rozmaite smaczki których lepiej unikać.
11-04-2016, 03:07 PM
Pełna zgoda, jak chodzi o remonty francuzów to dobrze mieć w zanadrzu speca przez duże S. Też byłem kiedyś ciekaw ile będzie kosztować regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Wrocław na szczęście był dla mnie łaskawy. Chodziło wtedy o autko taty i w serwisie usługa nie kosztowała dużo. I tę robotę wykonali spece od Peugeota!
11-04-2016, 04:02 PM
Trochę doświadczeń z francuskimi samochodami miałam dopóki nie przerzuciłam się na ople. Miałam citroeny dwa, renault także. Podobały mi się te samochody pod względem wyglądu, miały ładne sylwetki. Pod maską nie wiem co miały ale jechały Wink
11-04-2016, 05:46 PM
Heh, naprawa tylnej belki to jest spore wyzwanie dla serwisu bo trzeba naprawdę mocno ingerować w konstrukcję. Nie każdy Ci coś takiego zrobi zwłaszcza przy tak hermetycznym modelu jak 206. Stąd popieram sugestię żeby iść do specjalistycznego warsztatu.
11-04-2016, 06:12 PM
Dziś nie ma marki gdzie po jakimś czasie zawieszenie by nie poległo. No niestety ale ten element jest poddawany sporym obciążeniom i choćbyś nie wiem co robił w końcu musi zapalić czerwona lampka...
11-04-2016, 08:43 PM
Dobrze że zorientowałeś się w porę że jest problem. Mój mąż nie miał tyle szczęścia i zawieszenie pewnego dnia zwyczajnie pękło. Na szczęście przy niskiej prędkości i małym ruchu, laweta załatwiła sprawę. Ale strach był.
11-04-2016, 10:01 PM
Wow muszę się zainteresować o co biega z tą tylną belką bo widzę że to chyba naprawdę ważna część w samochodzie?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS