Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy małżeńskie

03-09-2016, 02:10 PM
Problemy małżeńskie
Zwykle w takich sprawach zwracają się o pomoc kobiety, ale tym razem jest mężczyzna. Chodzi mi o poprawę sytuacji w moim małżeństwie. Od jakiegoś czasu nie dogaduje się z moją żoną i działamy sobie najzwyczajniej na nerwy. Oboje myślimy nad jakąś terapią małżeńską. Macie już z tym jakieś doświadczenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2016, 04:38 PM
Problemy małżeńskie
To, że mężczyzna zwraca się o pomoc to znaczy tyle, że zależy mu na ratowaniu takiego małżeństwa. Warto o to zabiegać, bo są sytuacje, które w bardzo prosty sposób można naprawić.
03-09-2016, 06:41 PM
Problemy małżeńskie
Według mnie bardzo ważna jest rozmowa i otwartość partnerów na problemy jakich doświadczają. Tłumienie w sobie emocji wpływa na kondycję danego małżeństwa i wiem, że później te problemy się nawarstwiają. Warto poprosić o jakiegoś rozjemcę, który będzie bezstronny. Członek rodziny to raczej nieodpowiednia osoba do tego zadania.
03-09-2016, 08:16 PM
Problemy małżeńskie
Zgadzam się z tobą. Tutaj zawsze ktoś będzie stał po stronie żony albo męża. Warto pójść do psychologa. Wiele zdziała dobry psychoterapeuta Szczecin oferuje usługi wielu osób w tej branży.
03-09-2016, 10:18 PM
Problemy małżeńskie
Terapia zadziała, jeśli będą chciały tego obie strony konfliktu. Ogólna i wspólna współpraca tak przebiega z reguły terapia dla par Szczecin jest w stanie zaoferować odpowiednie usługi w tym zakresie. Polecam skorzystać jak najszybciej.
03-10-2016, 01:16 AM
Problemy małżeńskie
Jest wiele gabinetów, które oferują w Szczecinie psychoterapię indywidualną oraz grupową. Najlepszym gabinetem według mnie jest ten Barbary Lubikowskiej, z którego miałam okazję już korzystać. I co się potem okazało, terapia była na tyle skuteczna, że po problemach małżeńskich nie ma śladu i na nowo mamy energię do życia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS