Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z seksem

12-29-2015, 03:07 PM
Problemy z seksem
Od jakiegoś czasu mam problemy z przedwczesnym wytryskiem. Wczesniej takich problemów nie miałem, dlatego zastanawiam się skąd one mogły się wziac i jak sobie z nimi poradzic. Znacie jakieś metody opóźniające wytrysk? Mogą być też, ale to w ostateczności środki powodujące opóźnienie wytrysku. Czekam na waszą pomoc w postaci porad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-29-2015, 04:17 PM
Problemy z seksem
Problem jest mi znany z doświadczenia. Pierwszą rzeczą jest nauczenie się kontroli swojego ciala. Musisz je w pelni kontrolować, co pozwoli Ci na znaczne przedłużenie stosunku płciowego. W moim przypadku wystarczyło dużo praktyki z technikami. Pamietaj ze nikt nie daje ci gwarancji, ze same techniki ci pomoga. Moze również być tak, że tylko jedna z nich będzie skuteczna w twoim przypadku.
12-29-2015, 07:00 PM
Problemy z seksem
Mi z kolei pomogły różnego typu masaże. Nie dość, że same w sobie były przyjemne, to i odniosły pozytywny skutek, który jest odczuwalny przez dlugi czas, nawet dziś. Szukaj swojej techniki, bo jej skutki mogą pozbawic cie problemow tego typu.
12-29-2015, 07:53 PM
Problemy z seksem
ja bym od razu poszedl w farmaceutyki, są one najskuteczniejsze i wiadomo ze pomoga. Moj brat mial ten problem przez bardzo dlugi czas ale znalazl preparat, którego nazwy sobie nie przypomne, ale wiem ze pomogl. Musial on brac go przez jakiś czas aby ten zadzialal, ale mowi ze było warto. Ich życie łóżkowe zyskalo nowa jakosc.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS