Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Profesjonalne przygotowywanie listy płac – dotacje

11-30-2016, 07:21 PM
Udało mi się pozysakć dotacje na pracowników co wymaga bardzo dokładnego przygotowania listy płac za każdy miesiac. Normalnie nie byloby z tym problemu ale nie wiem co zrobić z macierzyńskim i chorobowym. Nic mi sie nie klei a nie chciałabym przez swoja nieweidzestracicpieniadze. Jak mam to policzyc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-30-2016, 07:36 PM
No jak wchodzą pieniadze z ZUSu to zaczynajasie schody. Również korzystam z programów refundacji miejsc pracy ale do obsługi księgowej mam firme bo tego sie nie da ogarnac bez doswiadczenia i wertowania ciaglezmieniajacychsie przepisów. Póki jeszcze masz czas to zgłoś się tutaj - http://www.iinventive.pl/. Za nieduże pieniadzebedzieszmiala fachową obslugeksiegową, pzdr.
11-30-2016, 09:00 PM
Z tego co widze, ta firma zajmuje sieksiegowoscią a nie kadrami. Jestes pewien ze wyslales dobry link?
11-30-2016, 09:09 PM
Oczywiscie, korzystam kompleksowo z ksiegowosci i obslugi kadrowo-płacowej. Tu możesz dokładnie poczytać o zakresie kompetencji http://www.iinventive.pl/?uslugi-ksiegowe-dla-firm,3. Niedawno polecałem znajomemu który również otwiera firme a zeby nie byc gołosłownym to sprawdziłem ceny konkurencji – cały czas pod tym wzgledemsa liderem, a na jakość usług narzekać nie mogę.
11-30-2016, 09:29 PM
Już wszystko jasne, mój bład Smile. Sory ze siewepchnalem w temat ale od szukam wlasnie takiej firmy która kompleksowo zajmuje sie papierkową robotą.
11-30-2016, 10:05 PM
Nie ma sprawy, cieszesie ze pomoglem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS