Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przynależność do grupy airsoftowej

01-26-2016, 09:28 AM
Hej, chciałbym zapytać, czy ktoś z was należał lub należy do grupy airsoftowej? Jeśli tak, to od jak dawna należycie lub przez jaki czas należeliście?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-26-2016, 09:57 AM
A z kąd takie pytanie? Możesz przecież bezpośrednio zapytac członków takiej grupy.
01-26-2016, 10:17 AM
zastanawiam się, czy można się w to wkręcić i należeć przez lata, czy raczej jest to krótkotrwała fascynacja, która się kończy, gdy ważniejsze stają się inne zajęcia?
01-26-2016, 10:54 AM
To zależy. Sa tacy, którzy należą 2-3 lata, ale tych jest mniejszość. Przeważnie ludzie odchodzą, bo albo wyjeżdżają za granicę albo się żenią, albo im się już nie chce uczestniczyć w rozgrywkach.
01-26-2016, 12:04 PM
A jak odchodzą, to co potem robią ze sprzętem albo wyposażeniem, którego używali na rozgrywkach? Sprzedają czy oddają komuś?
01-26-2016, 02:24 PM
Niektóre sprzęty i akcesoria sprzedają przez internet albo przekazują członkom rodziny. Sa też takie rzezcy, kupione w sklepach z militariami, które przydają się nie tylko na rozgrywki ASG. Ja np. kupiłem w jednym tego typu sklepie nożyk myśliwski, który jest mi potrzebny w różnych sytuacjach, np. gdy wybieram się na ognisko ze znajomymi. Taki nóż można kupić w zestawie se skórzanym pokrowcem.
01-26-2016, 03:50 PM
Rozumiem. A co np. z replikami pistoletów albo karabinów? Planujesz je sprzedać czy zostawić, gdy przestaniesz chodzić na rozgrywki?
01-26-2016, 06:32 PM
Nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Na razie należe do grupy, chodze na rozgrywki i sprawia mi to dużą frajdę. Cieszę się, że mogę się poświęcić swojej pasji. Jeśli moje repliki nie ulegną zniszczeniu, to być może przekarzę je swojemu młodszemu bratu, o ile będzie miał podobne zainteresowania. Możliwe też, że zostaną u mnie jako pamiątka. A ty masz jakieś repliki? Chcesz chodzić na rozgrywki?
01-26-2016, 07:21 PM
Chciałbym przynajmniej naocznie zobaczyć, jak to wygląda. Mam na razie jedną profesjonalną replikę, ale myślę o następnej.
01-26-2016, 08:53 PM
No możesz iść do grupy na okres próbny, a jak uznasz, że to nie dla ciebie, to nie będą cię trzymac na siłe. Zresztą sami też powinni ocenić, czy w ogóle nadajesz się do airsoftu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS