Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przyszła mama szuka sprawdzonego sklepu.

08-25-2016, 10:03 AM
Hej dziewczyny. Jestem w drugim miesiącu ciąży ale myślę już nad kupnem jakiejś fajnej odzieży ciążowej. Chce coś luźnego w czym będzie mi się fajnie poruszać. Możecie mi coś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 11:20 AM
A no możemy. Mam kilka fajnych sklepów dodanych do zakładek jeszcze z czasów ciąży, nie umiem za cholerę tego usunąć. Wysyłam ci w wiadomości, jest tam sporo fajnych rzeczy chyba że masz całkiem inny styl to wtedy żadna z tych stroni nie będzie ci się podobać Big Grin
08-25-2016, 12:48 PM
Mnie też interesuje odzież ciążowa tyle że w troszkę większych rozmiarach. Większość rzecz kupowałam na allegro do momentu jak mnie pierwszy raz nie oszukali. Teraz muszę znaleźć jakiś fajny i zaufany sklep internetowy.
08-25-2016, 03:05 PM
Sprzedawałem coś takiego na allegro i to też nie można tak szufladkować. Wiadomo, zawsze jakiś oszust się znajdzie, a stron internetowych większość ludzi nie zakłada bo to kosztuje sporo czasu i pieniędzy.
08-25-2016, 04:21 PM
Mniejsza. Też mam kilka fajnych sklepów i właśnie większość z nich pochodzi z serwisów aukcyjnych. Przychodzi ci do domu zamówienie to na paragonie widzisz stronę. Tak właśnie znalazłam te kilka serwisów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS