Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Restauracje Dalekiego Wschodu w Poznaniu

07-27-2016, 06:26 PM
Tak jak w temacie. Chciałem dziewczyne zabrac do jakiejś fajnej knajpki, w której moglibyśmy spróbowac nowych, ciekawych potraw. To dla nas wyjatkowa okazja, więc myślałem że to dobry pomysł. Pomyślałem więc, że mogłaby to być albo jakaś kuchnia chińska, tajska, indyjska, czy japonska. Sam nie wiem, czego się spodziewac szczerze mówiac po nich, bo do tychczas jadalo się w tych typowych budkach z „chinszczyzną” Wink Co byście polecili?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-27-2016, 07:05 PM
O jest mnóstwo opcji, gdzie zjeść w naszym mieście. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć. Co do zaś charakterystyki tych kuchni, to przede wszystkim po tajskiej możesz się spodziewać, że będzie bardzo ostra, że może powodować rewolucje Wink. Indyjska zrsztą też taka może być, ale mają pyszne curry, jeśli jest dobry kucharz.
07-27-2016, 09:59 PM
Ja myślę, że dziewczynę byłoby najfajniej zabrać na sushi W Poznaniu znam co najmniej kilka dobryh lokali, w których podają pyszne maki i nigiri. Zresztą… dla mnie takie sushi ma nutę erotyzmu, więc to idealny sposób na kolację we dwoje Smile
07-27-2016, 10:28 PM
Może i rzeczywiscie to sushi to byłby fajny pomysł. Teraz przed chwila trafiłem na taka strone internetową, eat-and-drink.pl/ i wygląda zacnie. Widzę przede wszystkim, ze rzeczywiscie pisze się tu o wadach i zalteach tych lokali, które są uttaj zamieszczone. To jakoś dam rade się odnleźć. Dzięki ziomki za dyskusję!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS