Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samodzielna budowa ogrodzenia

01-14-2016, 06:16 AM
Właśnie zaczynam samodzielną budowe ogordzenia metalowego wokół domu wraz z bramą wjazdową. Mam doświadczenie w pracy z metalami, więc temat zakładam bardziej żeby się doinformować i porównać moją wiedzę z waszą, może nawet czym się zainspirować. Pierwsze moje pytanie, jak zabezpieczacie materiał przed korozją? Zapraszam do dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-14-2016, 08:31 AM
Na moim przykładzie mogę powiedzieć, że ogrodzenie trzeba regularnie malować i konserwować, a wszelkie ogniska rdzy na bieżąco wykrywać i oczyszczać.
01-14-2016, 08:39 AM
Najważniejszy jest projekt, jeśli wszystko dobrze wymierzysz i opracujesz to unikniesz niespodzianek. Pomimo że jak wspomniałeś miałeś doświadczenie w pracy z metalem to może warto zastanowić się nad kupnem gotowych elementów albo zleceniu budowy jakiemuś zakładowi. Mam wieloletnie doświadczenie w tej branży a mimo wszystko budowę bramy zleciłem tej firmie slusarnia.poznan.pl. Wysoko postawiłeś sobie poprzeczkę.
01-14-2016, 10:37 AM
Zgadza się i dopiero teraz to zauważam. Może przynajmniej bramę zlece pprofesjonalnej ślusarni. Kto może polecić jeszcze jakiś zakład robiący bramy wjazdowe w Poznaniu? Z góry dzięki za odpowiedzi.
01-14-2016, 01:28 PM
Również polecę Ci starą dobrą Ślusarnię Poznań, współpracujemy od lat i żadnej wpadki Smile
01-14-2016, 03:54 PM
I jak idzie budowa ogrodzenia?
01-14-2016, 04:51 PM
Całkiem nieźle szukam firmy która wykonałaby dla mnie kilka cięć laserem, bo postanowiłem sobie wszystko troche utrudnić i cos dodac ;D. Szukałem pod wieloma hasłami ale nic nie znalazłem. Może potomnym się przyda, że dopiero pod ogrodzenia Poznań da się znaleźć paru specjalistów.
01-14-2016, 05:12 PM
A cóż to będzie za element? Rodowy herb? Wink
01-14-2016, 06:29 PM
Haha nie, po prostu wymyśliłem sobie takie wstawki między sztachetami w każdym segmencie. Mam dosyć bujny ogród i będą fajnie współgrały z tym co się dzieje na działce latem.
01-14-2016, 08:08 PM
Uważaj z takimi udziwnieniami bo bardzo osłabiają konstrukcje, jak powiedział ktoś wcześniej – zaprojektuj to mądrze.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS