Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklepy przydatne, jeśli prowadzisz firmę remontowo- budowlaną

09-12-2016, 06:49 AM
Witam, właśnie założyłem firmę remontowo- budowlaną i zbieram przydatne adresy. Znacie może jakieś sklepy instalacyjne w Poznaniu z dobrymi cenami? Im taniej, tym lepiej! Ale wiadomo, zależy mi też na jakości, żeby moi klienci byli zadowoleni. Będę wdzięczny za infoWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 08:03 AM
Siema, ja prowadzę firmę już kilka lat, tyle że bardziej specjalizuję się w różnego rodzaju naprawach. Polecam Ci sklep Mikas, bo mają tam naprawdę duży asortyment w mega dobrych cenach. Nieważne, czy szukam uchwytów do rur czy czujników gazu, znajduję tam zawsze wszystko, czego mi trzeba!
09-12-2016, 10:13 AM
Dzień dobry, ja co prawda nie prowadzę firmy, ale remontowaliśmy ostatnio z mężem łazienkę i kuchnię, no i też właśnie robiliśmy tam zakupy. Znaleźliśmy naprawdę przeróżne elementy, których nigdzie nie mogliśmy znaleźć w super cenach. Na przykład części zamienne do naszej kuchenki znaleźliśmy o tu e-mikas.com.pl/pl/c/Czesci-zamienne-do-kuchenek/27 i proszę mi wierzyć, był to nie lada wyczyn!
09-12-2016, 12:32 PM
Zgadzam się z moimi przedmówcami. Ja również mam firmę w tej branży i dużo zakupów robię w tym sklepie. Ostatnio znalazłem tam zawory pływakowe w tak dobrej cenie, że aż sam nie mogłem uwierzyć! Naprawdę polecam!Wink W ogóle gdybyś miał jakieś pytania odnośnie działalności w tej branży, to też śmiało pisz! Wiele lat już tu pracuję, także chętnie pomogę! Pozdrawiam i życzę powodzenia!
09-12-2016, 02:42 PM
Super, dzięki! Póki co nie mam zbyt wiele pytań, bo branżę w sumie znam. Ładnych parę lat w niej pracuję, tyle, że dopiero teraz odważyłem się otworzyć coś swojego i absolutnie nie żałuję. Mam nadzieję, że biznes się rozkręci. I naprawdę dziękuję za namiar na ten sklep, bo kiedy byłem pracownikiem, szef zawsze dostarczał materiały, także mimo, że znam branżę, nie bardzo wiedziałem, gdzie dobrze jest robić zakupy. Dzięki!
09-12-2016, 04:12 PM
Powodzenia, własny biznes to dobry wybór! Kiedy zaczynałem kilka lat temu, wybór sklepów był znacznie mniejszy, przez co i ceny wyższe ze względu na mniejszą konkurencję. Teraz się łatwiej startuje, więc na pewno Ci się uda. Pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS