Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklepy ze zdrową żywnością

07-25-2016, 11:28 AM
Co sądzicie o produktach ze sklepów ze zdrową żywnością. Czy one są faktycznie tak dobre. Od zawsze kupuje w marketach i przyznam szczerze, że jeszcze nic złego mi się nie stało. A tutaj wszędzie słychać, że są tam bardzo dobre produkty, lepsze niż w normalnych sklepach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-25-2016, 02:00 PM
Kolego musisz się trochę zagłębić w tajniki przygotowania takich produktów do sprzedaży oraz poznać właściwości niektórych produktów. Niektórych nawet nie znasz i nie wiesz, że zostały zastąpione w przemysłowym obrocie przez syntetyczne składnikio. W takich sklepach jest sama natura i polecam ci zakupy w tych miejscach.
07-25-2016, 02:26 PM
Męski głos a bardzo rozsądny Smile Kolega dobrze mówi, że tutaj to jest sama natura. Dostarjsze wszystko to co najlepsze. Kasze, ryże, płatki, pieczywo, wszystko robione na naturalnych składników. Konsewantów tam nie uświadczysz.
07-25-2016, 04:23 PM
Dlatego też proszę o Wasze opinie, jestem typem człowieka, który woli najpierw dowiedzieć się czegoś na dany temat, zanim przystąpi do właściwej dyskusji Smile
07-25-2016, 06:53 PM
Mogę Ci powiedzieć, że sklepy internetowe oferujące zdrową żywność mają wiele zapytać odnośnie naturalnych produktów. Odpowiedź jest zawsze taka sama. Jest to produkt, który jest zdrowszy i zdecydowanie smaczniejszy.
07-25-2016, 09:51 PM
Dobry asortyment pojawia się w najlepszych sklepach. Ja też mam swój ulubiony sklep ekologiczny Warszawa w tym ciągłym ruchu i zagonieniu dała mi jednak możliwość zadbania o siebie. Wam też to polecam.
07-25-2016, 10:43 PM
Nie wiem czy wiecie, ale w takich sklepach można dostać ie tylko ywnosc, ale tez kosmetyki i to takie, które wpływają na organizm człowieka bardzo szybkoi i są bezpieczne. Nie podrażniają nie uczulają. Ja bardzo lubię kosmetyki z linii Lavera, które stosuje tez moja rodzina.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS