Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sposoby leczenia alkoholizmu.

08-17-2016, 04:19 PM
Rzeczowo i szczerze… Jak się z tego wyleczyć? Tysiące razy słyszałam, że to niemożliwe i kto pił ten zawsze będzie alkoholikiem. To wcale nie pomaga w szukaniu wsparcia, szukaniu sposobów… Chcę, aby ktoś, kto wierzy w to, że jest to możliwe, mi pomógł. Gdzie szukać takiej pomocy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2016, 06:10 PM
Musisz poszukać dobrego ośrodka leczącego uzależnienia. Oni zajmują się takimi przypadkami profesjonalnie i na pewno nigdy nie powiedzą niczego, co może Ci bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Nie polecam leczenia się na własną rękę, szukania rad osób, które nigdy naprawdę nie miały nic wspólnego z alkoholizmem i jakimś tajemniczym sposobem twierdzą, że wiedzą jak z tego wyjść…
08-17-2016, 06:56 PM
Zdecydowanie, leczenie alkoholizmu to zbyt poważna sprawa, aby powierzyć ją amatorom. Szukaj ośrodka. Ja sugerowałabym Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA, dzięki niemu mój przyjaciel rozpoczął zupełnie nowe życie. Jasne, że nie było łatwo. Ale nikt nie obiecuje, że będzie, a efekty są warte każdej trudnej chwili. Nie wiem czy to prawda, że alkoholizmu nie da się nigdy do końca wyleczyć, wiem za to, że na pewno można z tego wyjść i mimo wszystko być szczęśliwym człowiekiem.Smile Jeśli chcecie to zajrzyjcie na stronę: leczenie.osrodekoaza.pl/terapia. Tam macie wszystko rozpisane.
08-17-2016, 07:18 PM
trzeba rozróżnić dwie sprawy, bycie alkoholikiem, a bycie byłym alkoholikiem. Tak jak koleżanka wyżej wspomniała, ten drugi może być szczęśliwy i może ułożyć sobie życie, żyć normalnie, tylko lepiej, by unikał alkoholu. Ten pierwszy nie może nic, jest wrakiem człowieka. Czujesz różnicę? Trzeba się leczyć i trzeba dążyć do sytuacji byłego uzależnieniowca.Wink
08-17-2016, 10:11 PM
dzięki, ośrodek to chyba rzeczywiście dobry pomysl. Dobrze pomyśleć, że nie jestem jedyna z takim problemem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS