Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online

08-18-2020, 02:35 PM
Swoją przygodę z biznesem internetowym zaczęłam blisko pół roku temu. Otworzyłam szkołę językową online i szukam sprawdzonych a zarazem niedrogich form promocji tego biznesu. Nieustannie dokształcam się czytając między innymi bloga o marketingu internetowym i uczestnicząc w kursach online. Metod promocji jest wiele jednak jak myślicie, która forma promocji byłaby najodpowiedniejsza dla mojego biznesu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-18-2020, 04:02 PM
Według mnie pozycjonowanie to podstawa. Warto też pomyśleć o marketingu szeptanym. Wszystko to zależy od budżetu jakim dysponujesz.
08-18-2020, 05:10 PM
Mój budżet jest raczej ograniczony. Tymczasem pozycjonowaniem szkoły zajmuje się jedna z agencji SEO.
08-18-2020, 08:08 PM
W przypadku szkół językowych doskonale sprawdza się reklama w social mediach., chociażby reklama na Facebooku. Media społecznościowe mają dużą siłę oddziaływania i są niewątpliwie doskonałymi kanałami generującymi potencjalnych klientów.
08-18-2020, 09:41 PM
Mój znajomy dzięki reklamie na Facebooku doskonale rozkręcił biznes z internetowymi szkoleniami. Po roku takiej reklamy dzisiaj osiąga przychody, których pozazdrościć może jego konkurencja.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS