Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda

06-28-2017, 05:09 AM
Witam, założyłam temat bo w Warszawie mieszkam od niedawna, a potrzebuję co jakiś czas konsultować się z ortopedą i nie wiem komu można zaufać. Sprawa nie jest jakaś bardzo poważna ale mimo wszystko wolałabym chodzić do specjalisty z prawdziwego zdarzenia dlatego też proszę o polecanie takich za co dziękuję Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 05:41 AM
Źle wspominam Warszawę pod wzgledem lekarzy. Może trafiłem nie tam gdzie trzeba ale skierowań na badania nie dostawałem w ogóle, rozpoznania chorób przeprowadzane szybko i niedbale bez wnikliwej analizy a do tego ceny. Teraz mieszkam w innym rejonie Polski i za kompleksowe wizyty płacę mniej.
06-28-2017, 06:32 AM
Chodzę tu - https://rehmedicon.com/ i jestem bardzo zadowolona bo lekarze znają się na swoim fachu i nie zbywają pacjenta. Nie wiem gdzie chodziłeś ale trzeba sobie po prostu poszukać odpowiedniej przychodni. Tę poleciła mi znajoma, z początku tez bez zbytniej ekscytacji sie zapisalam ale po kilku badaniach i terapii nie mogę powiedziec zlego slowa, pzdr.
06-28-2017, 07:53 AM
Tej akurat nie znam.
06-28-2017, 10:36 AM
Siemka przyjmuje tam świetny ortopeda Warszawa dlugo nie bedzie miec lepszego specjalisty. Dla mnie odpowiedni lekarz to sprawa życia i śmierci bo jestem alpinistą wiec zawsze musze byc w formie, a niestety organizm ludzki jest taki ze jak juz boli to znaczy ze za pozno na standardowe leczenie. Warto poczytać sobie o zabiegach na ich stronie: https://rehmedicon.com/oferta/mikrozabiegi-ortopedyczne. Mam nadzieje ze pomoglem, w razie czego pisz śmiało Smile
06-28-2017, 01:06 PM
Fajnie dziekuje za odpowiedzi. Sprawdzimy co i jak, chociaż nie lubię robić z siebie królika doświadczalnego to nie ma innego sposobu żeby znaleźć sobie lekarza na poziomie. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
06-28-2017, 04:02 PM
W tym kraju to jest cud że ludzie dożywają emerytur. Poprawka – że niektórzy dożywają emerytur. Powiem wam że w Niemczech to wszystko wygląda zupełnie inaczej, normalnie. Jesteś chory, to cię leczą i zdrowiejesz, a u nas... przeczołgają jak na poligonie.
06-28-2017, 05:50 PM
Dlatego poleciłem porządną przychodnię. Europa zachodnia to zupełnie inna bajka, ale w Polsce też można znaleźć solidnych specjalistów. Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS