Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprzęt medyczny – da się taniej?

09-21-2016, 11:15 AM
Witam. Przyszło mi w życiu takie zadanie do zrobienia. Mój ojciec zachorował i jest teraz leżący. Trzeba się nim po prostu opiekować. Codziennie myć, ubierać, przebierać, karmić i w ogóle. Praca ciężka i chciałem napisać, że jak na cały etat, ale to jest praca na 24 godziny. Normalnie z domu się ruszyc nie można. No ale nie przyszedłem tutaj narzekać w końcu (no może tylko trochę…). Problem jest też taki, że wszystko jest strasznie drogie o zakupu. Ojciec by mógł może spróbować chodzić, ale balkonik kosztuje krocie, nie wspomnę o pieluchach… I tak się kółko toczy, że chęci są, ale wszystkie za drogie…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-21-2016, 11:38 AM
Tak to niestety wygląda. Ale wiesz co są specjalne takie sklepy medyczne, w których można o wiele kupić taniej wszystko. Tak właśnie jak mówisz zajmowanie się niepełnosprawnym i chorym rzeczywiście jest zajmujące i kosztowne, ale da się to rozwiązać jak się znajdzie tani sklep. Na przykład ja kupiłam tani balkonik do rehabilitacji i jest to sprzęt naprawdę dobrej jakości i normalnie działa, sprawdza się, więc się bardzo ogólnie cieszę, że to kupiłam i teraz mama moja może sobie normalnie trochę pochodzić
09-21-2016, 01:43 PM
Super sprawa. W takim razie będę musiał też poszukać różnych takich opcji. Przydałby mi się też ciśnieniomierz na ramiona i ostatnio nawet widziałem całkiem ciekawą ofertę. Te nadgarstkowe to jest jakiś szajs normalnie i oszukują dosyć często. Więc taki z prawdziwego zdarzenia bym chciał, żeby mieć pewność, że to ciśnienie dobrze jest mierzone.
09-21-2016, 04:02 PM
No to mówię, że da się wszystko znaleźć. Ja też na przykład pieluchomajtki kupuje taniej. Matko kochana, jak to idzie. Dlatego właśnie staram się jak najtaniej to kupować wszystko. Tak samo jak Veera Silver opaski staram się kupować jak najtaniej
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS