Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stacjonarny czy przenośny

04-01-2016, 06:22 AM
Problem do rozwiązania jest nowy, bo jest obecny na rynku od momentu pojawienia się laptopów. Chodzi mianowicie o to, czy wybrać komputer przenośny, czy może stacjonarny. Jest ich na rynku wiele i coraz częściej widzę, że ludzi decydują się na miniaturyzację. Czy moje odczucia są prawidłowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 08:51 AM
Myślę, że masz sporo racji w tym co piszesz. Według mnie wybór laptopa ma też swoje względy ekonomiczne. Dzisiaj koszt wyprodukowania takiego sprzętu jest dużo niższy od tego, jaki trzeba wydać na stacjonarkę. Laptopy można kupować już w hipermarketach na wszelkiego rodzaju promocjach.
04-01-2016, 11:22 AM
Dla mnie od zawsze funkcjonowała zasada, że komputer stacjonarny to kwestia hobby, a komputer przenośny to kwestia pracy. Oczywiście to jest moje zdanie, z którym nie trzeba się zgadzać.
04-01-2016, 11:30 AM
A jeśli chodzi o dobre laptopy to bardzo dobrym dostawcą jest sklep ze strony mct-sklep.pl/dell-c4521.html , w którym zaopatruję się od wielu lat.
04-01-2016, 12:55 PM
Macie racje, w tym miejscu można kupić sprzęt tylko renomowanych producentów, którzy na rynku komputerowym są od wielu lat. Z każdym rokiem przybywa nowych modeli, z czego najbardziej cieszą się rzecz jasna sami użytkownicy.
04-01-2016, 02:13 PM
Z całą odpowiedzialności polecam ci raczej komputery przenośne. Na przykład czarny ThinkPad L450 jest bardzo dobry i bardzo poszukiwany. Zbyt jest tak duży, że w wielu sklepach komputer pojawia się i znika.
04-01-2016, 04:07 PM
A ja mogę polecić Latitude E6540 Della, z którym mam do czynienia właśnie teraz. Pracuje cicho, nie grzeje się i można na nim pracować praktycznie przez cały czas bez uszczerbku na baterii.
04-01-2016, 06:18 PM
Zgadza się.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS